Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blanka1982

Zdradziłam męża i nie żałuję

Polecane posty

Jak już to "moherowych". To oczywiste było, że jakiś kolejny kurrwiarz pierdnie coś na temat moherów. Otóż - nie ma to nic wspólnego z tym, że osoba zdradzająca to, K.U.R.W.A. Nie trzeba być osobą wierzącą, żeby zdradą gardzić. Kwestia wychowania i przyzwoitości. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barla Cruni
@Blanka1982 Nie zapomnij czyścić historię w przeglądarce, a najlepiej wchodź tu na "prywatnej" karcie, która nie pozostawia śladów odwiedzanych stron w komputerze. Zastanawiasz się czy nie odejść od męża, to uważaj by przez komputer decyzja Ci się nie przyspieszyła, bo tak często bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi355
arexx...brawo prawda jest taka ze nikt nie zdradza bez powodu i tylko dla przyjemności bynajmniej ja tak nie zrobiłam, ale zawsze znajdą sie ci przyzwoici którzy będą nas umoralniać...ciekawe czy sami są tacy idealni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma idealnych ludzi - to po pierwsze. Po drugie - wierność i szacunek to podstawa w związku zbudowanym na prawdzie (wiem, to obce wam pojęcia) a po trzecie - 120% pogardy dla tchórzów, których nie stać na szczerość względem partnera/partnerki. Jak się z kimś wiążesz, to coś mu obiecujesz, niektórzy deklarują nawet wiarę w boga i w białych sukienuniach maszerowały przez ołtarz i kłamały przed mężem, rodziną, księdzem, znajomymi. Brawo, panie "wyzwolone". :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś też miałam takie poglądy jak Ty, vera. I pamiętam, że wtedy bym sobie dała głowę za nie prawie za nie uciąć. Byłam ich pewna, mało tego, byłam pewna, że nie jest w ogóle możliwe, że kiedykolwiek mi się zmienią. I życie mi je tak nieoczekiwanie zweryfikowało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arexx
po pietwsze jak bybyli tacy idealni to niebyli by natym forum oni jak krzyzacy probuja nas nawracac a sami sa sto razy gorsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest delikatna różnica między pisaniem o niczym na forum o gównie a zdradzaniem partnera. No zlituj się, tępaku. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joaśka32
Ja też zdradziłam męża a wiecie z kim ? Ze szwagrem dla sportu . I też nie żałuję. Było minęło...A siostra ze szwagrem są nadal małżeństwem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arexx
tepakiem to ty jestes jak ja cie nie wyzywam to ty tez niewyzywaj innych "uwazaj zeby ciebie przyokazji niescieli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arexx
widzisz joasia sport to zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arexx
te dyscypline trzeba jakos nazwac i na olimpiade zglosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Póki małżonek się nie dowie. :classic_cool: Arexx - chętnie ustosunkowałabym się do twojej wypowiedzi, ale nie wiem w jakim języku została ona napisana, tępy dyszlu. Najpierw naucz się posługiwać językiem polskim, a potem udzielaj się na forum. Dobranoc kurrwy i złodzieje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niejeden i niejedna się zarzekali na wszelkie świętości i świeckie wartości... a wyszlo jak zawsze ;) Trzymam kciuki za tych, którzy jeszcze nie staneli przed dylematem zdradzic czy nie zdradzic, żeby w godzinie próby wybrali to, co słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym, co słuszne niech decyduje ten, kto wybiera, jego życie w koncu, drugiego miał nie będzie :) Ja akurat jestem ostatnia do tego, żeby rzucac kamieniem, nie rozumiem zaglądania komuś pod kołdre i krytykowania z góry bez znajomości wszystkich okoliczności. Sczerze mówiąc najmniej zaufania mam właśnie do tych, którzy najbardziej sie zarzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś zdradził partnera, czy męża, to jest się czym chwalić ? Zdrada w opiniach piszących, brzmi jak sukces, lub wymierzenie komuś bliskiemu kary. Tylko, czy zdradzająca osoba jest w stanie rzetelnie ocenić to, co się stało ? Ja uważam, że nie. Echo zdrady będzie towarzyszyło jej zawsze. Doprowadzi do tego, że zaniedbany mąż, nawet jeśli zadba o siebie, nie będzie już tak samo bliski, jak przed zdradą. I co dalej ? - pustynia emocjonalna, a w konsekwencji rozwód. Czy o to chodzi ? - jeśli tak, to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fest-puszczalska
vera lynn zgrywa taką świętojebliwą a sama donosi do moderacji żeby usuwali tematy i blokowali nicki - to jest jeszcze większe koorestwo niż zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram vera lynn
odejdźcie od tych biednych ludzi, bo życie im psujecie... jesteście zwykłymi szmaciskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meksykanin z lupa
najmniej groźny jest ten co najgłośniej szczeka a najgorszy ten co się tak zarzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do AREX
arexx panowie , panie zwaszymi pogladami powinniscie zasilic pierwsze sxeregi mocherowych beretow a nie tu ludzi wyzywac Ty Ku3rwa pi3rdolony zj3bi3 z hujem kolegi w dupi3. :o Taki wyzwolony jestes i wyprany z uczuc ze dla ciebie zdrada to nic ty pi3rdolony obciągaczu kutasów nawet prawdziwym facetem nie jestes pedale :P :O ciekawe jak bys sie czul jakby twoja kobieta zdradzila cie z 10 kolesiami naraz. pewnie sie cieszyl i chcial dolączyć Pi3rdolona szmata :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trypolis
dajcie sobie spokój ktoś zdrdza jego sprawa i niech sobie zdradzający wymieniają poglądy, jak inni nie zdradzają to niech tez miedzy soba pisza a nie najeżdżacie na tych nie moralnych!!!Co Wam to daje? I kto Wam powiedział,że zdrada jest zła i zdradzający są gorsi???A może to Wy jesteście gorsi bo nie zdradzacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano pewnie. :D Zdrada to samo dobro. Fałsz, gwałty, zabójstwa, pedofilia to też dobro, nie? :D Skoro to ich sprawa, to dlaczego tak wylewnie uzewnętrzniają się przed sobie podobnymi kurrwami? Ale partnerce/partnerowi już nie powiedzą szczerze jacy są DOBRZY. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co przyrównywac zdrady do gwałtu. Zdrada nie jest ścigana przepisami prawa póki co, i całe szczęście, bo inaczej więcej byłoby osadzonych, niż "porządnych" pracujących na degeneratów obywateli. Mój eksmałżonek również pluł jadem na zdradzających, nie rozumial, jak mozna sie czegos takiego dopuścić, jak można zrobic taka krzywde osobie, która kocha, on by nigdy w zyciu, NIGDY, to obrzydliwe, etc. Niewiele czasu po slubie przyprawił mi dorodne poroże i zostawił z malutkim dzieckiem. Teraz jest mi to juz obojetne, wszystko da sie przeżyć, ale nie zaufam już komuś, kto sie tak zarzeka. Predzej zaufam komus, kto powie "nie moge Ci tego obiecac, bo nie wiem, kim będe za kilka lat ani co sie wydarzy, ale będę sie starał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arexx
chyba jakiegos mohera obrazilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhbhbghvghjvhj
vera lynn - Przecież twoja przyjaciółka Perwersja miała kochanka, więc jej również plujesz w zakłamany ryj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka :P
I dobrze że zdradzacie swoich facetów mam nadzieje ze chociaż warto było oni nas też zdradzają nawet nie żałujcie bo nie ma czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO MONICZKA
moniczka :P I dobrze że zdradzacie swoich facetów mam nadzieje ze chociaż warto było oni nas też zdradzają nawet nie żałujcie bo nie ma czego spieprzaj tępa suko co wkłada kazdego faceta do jednego wora :o Dałaś pewnie 3 naraz i chuj nas to obchodzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×