Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SłodkieUsta

Facet bez prawa jazdy to dno i żenada

Polecane posty

Nie oszukujmy się, w pewnym wieku każdy prawdziwy męzczyzna powinien oficjalnie umiec kierować końmi mechanicznymi a nie tylko tym jednym w spodniach. Wszystko ok dopoki siedzimy w mieście gdzie mamy autobusy tramwaje etc pod reką ale ja nie wyobrazam sobie jechac na wakacje z walizkami PKSem czy pociagiem !! albo wyjazd na weekend za miasto, mam sie tłuc osobowym bo facet nie ma prawa jazdy? Prawo jazdy to nie wszystko, auto tez musi byc i nie jakies 20 letnie bmw czy stary opel, nie wsiadłabym do grata, strach takim rzęchem jezdzic, tu sie cos rusza, tam trzeszczy, wygląda beznadziejnie. No coz ale jesli ktos woli kase wydac na piwo zamiast dobry wóz to jego problem. Aha i zeby ktos sie nie czepiał, sama mam prawko od 18 roku zycia, pracuje i sama z niewielką pomocą rodzicow kupilam sobie 5letni DOBRY samochod ktorego sie nie wstydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie lubie facetow bez licencji powietrznej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sama zrób prawko
i nie będziesz na wakacje jeździła pks-em A może jesteś zbyt leniwa czy może zbyt głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to sama zrób prawko
i nie będziesz na wakacje jeździła pks-em A może jesteś zbyt leniwa czy może zbyt głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała ta sama
mnie z kolei interesuja tylko patentowani skipperzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkljklj
oj tam, mój facet jakoś nie ma prawa jazdy i mu nigdy nie robiłam z tego powodu wyrzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziu...
A dla mnie dnem i żenadą są blachary i lachociągi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,khjkhj
sobie 5letni DOBRY samochod 5 letni szmato czym Ty jeździsz sama gówno masz pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgh0245004
większosc kobiet to blachary jedne to tandetne lachony ktore lecą na pakerów w Golfach i Audi a inne to takie jak autorka, na pozor normalne niczym sie nie wyrozniają ale dupe musi wozic w mercedesie s klasy bo inaczej nie jest ksiezniczką i kolezanki nie beda zazdroscily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziu...
...nie obrażam osób które mają inne sposoby na wydawanie kapusty niż samochód :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgh0245004
zresztą skoro ty masz prawko i samochod to po chóóój ci facet z drogim samochodem? no po co ? na te wakacje bedziecie jezdzic oddzielnie? ty przodem a on za toba bedzie jechal ? :O chodzi o lans tak ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkiiiiiiiiii
jak sciagnac film z you tube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jeździj mksami tylko sama kieruj :/ najlepiej zwalić wszystko na faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to, ze dzisiejsze kobiety mają wymagania etc, etc a niektóre z nich są zupełnie niepotrzebne ale trzeba mieć te wymagania bo tak wypada być wyluzowaną, wymagającą pokazując, że ja tu rządzę itp co często jest czystym bezsensem, ale jak to często myślą takie kobiety z sensem czy bez....wymagania mam a co będę gorsza...nie ma mowy i to cała tajemnica tych panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ma robić facet ?
Zarabiać na was, robić w domu za was, zajmować się dzieckiem za was, prowadzić samochód za was,... Gdyby facet miał fizyczne możliwości do rodzenia dzieci to też byście to na niego zwaliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boziu...
jDownloader ;-) ...do tych filmów z youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zgadzam z atorką
bo w dzisiejszych czasach auto jednak sie przydaje, sama bym nie wsiadła do starego gruchota, moze jestem blacharą czy nowobogacką ale dla mnie to wstyd jechac 20 letnim samochodem jak przyjezdna zza wschodniej granicy Samochod nie jest potrzebny np w Warszawie, tam mają bardzo duzo autobosow ktore dojezdzają w kazdą dziure, tramwaje, skm, koleje mazowieckie i metro, dluzej sie stoi w korkach autem niz jedzie tramwajem. Pksy i pkp są fajne dla ludzi ktorzy maja duzo czasu i dla mlodziezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to emancypacja z górnej półki a dzisiejsza medialność służy takim osobom, tylko najczęściej kończy się tak, że jak się ma mega wymagania to jest panna w wieku 30 + :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to czemu same nie prowadzicie?
Co to za różnica kto prowadzi samochód? Czynność jak każda inna. To tak jak się kłócić kto śpi po prawej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to kto prowadzi samochód tylko o postrzeganie mężczyzn...jeśłi ma prawo jazdy to i potencjalnie ma samochód i należy sprawdzić jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Facet bez prawa jazdy to dno i żenada" nie każdy się nadaje na kierowce!!!. głupia pizdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhjmm,k,hk,
widac nowa na forum jeszcze nie umie rozmawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazdy nadaje sie na kierowce?:-)))))))) nie chcialam bym takiego faceta ;-) swidczy to o strachliwosci - sma jetsem strachliwa - zwlaszcza w szybowcu;-) wiec nie potrzebuje dublowac strachu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie świadczy to o strachliwości. I założę się, że drugi raz nie wsiadłabyś ze mną do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] zenek77 Nie świadczy to o strachliwości. I założę się, że drugi raz nie wsiadłabyś ze mną do samochodu" moim zdaniem swiadczy - loze nie kazdemu ta sam czynnosc tak samo latwo przychodzi - ale ja sama od bardzo dawna prowadze i poczatki tez mialam kiepskie ale sie nie poddalam;-) nie mialam wypadkow - ale prakowalam ok 8 minut;-))) wychodze z zalozenie ze wszystkiego mozna sie nauczyc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×