Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bkuklak

Domowa produkcja świec jako hobby

Polecane posty

Gość bkuklak

Jak to wygląda od podszewki? Trzeba miec koniecznie jakies specjalne urzadzenia? Nie chce przetapiac kupowanych gotowych swiec. Rozgladam sie juz za formami silikonowymi, ale chcialabym wiedziec co musze miec koniecznie zeby jakakolwiek swieczka mi wyszla, nie mowie juz o takich zapachowych, zdobionych czy zatapionych w nich pierdółkach :p Zwykla swieczka z formy typu aniolek na przyklad. A moze znacie jakis poradnik w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie gryzie,nie kąsa,
chyba?można tam czegoś poszukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie gryzie,nie kąsa,
proszę poszukaj sobie https://www.google.pl/search?q=Domowa+produkcja+%C5%9Bwiec+&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkuklak
Szukalam, wpisywalam, dlatego pytam tu. Na Wizazu prawie wszystkie przetapiaja stare swieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po osi czasu
poszukaj jeszcze raz, na allegro i w googlach powpisuj robienie swieczek, pewnie potrzebna parafina i takie tam; mieszkam za granica i moje dziecko dostalo w prezenie zestaw do robienia swieczek, fajna sprawa. Zapachy dodajemy same: kilka kropelek olejku zapachoweho i bawimy sie kolorami, Sa tez foremi ale spokojnie uzywamy plastikow po jogurtach i serkach, ktore po rozcieciu wywalamy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukulak
A co myslicie o wosku pszczelim? Slyszalam, ze jest tani, a niektorzy pszczelarze oddaja go nawet za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bardzo podobają mi się świece ozdobne , widziałam takie piekne , że ah oh! Formy są niesamowite , pieknego aniła widziałam !:) I wogóle ten zapach jest niesamowity , chetnie kupuje do domu , a szczególnie zimą :) Wkejcie kilka fajnych fotek , orginalnych wzorów , które znalezliscie w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×