Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xcvg

Duża rozbierzność terminu i szyjka macicy przy kości.

Polecane posty

Gość xcvg

Czy któraś z mam ma albo miała dużą rozbieżność terminu porodu? Z OM wychodzi że jestem w 41tc a z usg że 38tc. Do tego szyjka macicy jeszcze daleko przy kości. Ostatnią wizyte u gina mialam 3go i nawet nie wyznaczyła kolejnej wizyty tylko 'jak coś się będzie działo to do szpitala' tylko jestem po terminie i nic się nie dzieje może powinnam iść do innego lekarza i opowiedzieć historie i może coś zadziała bo naprawdę nie mam już siły nie wiem co robić, poradźcie coś Pomocy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
liczy się termin z OM a z usg tylko z pierwszych tygodni!! nie patrz na wyniki z teraz bo każde dziecko jest inne jedne waży 2500g a inne 4500 więc i wymiary są róże - dla mnie dziwne że nie dał ci wizyty - w takim terminie powinny być wizyty minimum co tydzień, plus ktg co kilka dni i ewentualna decyzja o wywołaniu porodu - jak dla mnie to idź do szpitala na izbę - powiedz jak jest - możesz dodać że coś boli żeby się bardziej zajęli i może ktoś się tobą mądrze zajmie bo przenosisz i może nie być fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvg
już byłam tak 3 razy w szpitalu i za każdym razem słyszę że jestem przygotowana do porodu tylko ta szyjka macicy aj i żebym poszła na kontrol do swojego gin a ona tylko przyjmuje wypisy i w zasadzie to wszystko jeszcze dodaje że trzeba cierpliwie czekać :/ a ile to można zaraz bd mi szedł 42tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×