Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grymmm

Samotna w malzenstwie

Polecane posty

Gość Grymmm

Chyba juz nie ma odwrotu w naszym malzenstwie.. Rownia pochyla :( slowa jakie padaja z jego ust to jakis koszmar. Nie umiemy rozmawiac. Szkoda gadac.. Jedyna radosc w moim zyciu to synek. Czy mi starczy odwagi zeby to zakonczyc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grymmm
Pierwszy raz jestem mezatka i mam perspektywe rozwodu wiec nie, nie znam siebie i nie wiem czy sie odwaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały_psi_kuta
trza było patrzeć co bierzesz, ale pewnie na weselu się wybawiła księżniczka. głupia cipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to takie proste. Może lepiej obmyślaj jak tu naprawić faceta niż zastanawianie sie nad rozwodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały_psi_kuta
po chuj ci facet. ciągnij alimenty i szukaj porządnego bolicngera na boczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCipoWiem
A to jest zdanie roku: " Pierwszy raz jestem mezatka i mam perspektywe rozwodu wiec nie, nie znam siebie i nie wiem czy sie odwaze." Za drugim razem już będzie łatwiej, a tak koło siódmego łatwiutkie. Jak pierdnięcie w balonik. Bo to trzeba ćwiczyć, prosze koleżanek. Ćwiczyć! :classic_cool: I tak sobie myśle, czy autorka jest taka głupia sama-z-siebie, czy może brała jakieś lekcje doszkalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grymm
Debilko. To byl sarkazm. Na glupie pytanie, glupia odpowiedz. Widac rozwodki to jeszcze wiwksze frustratki niz mezatki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko,najlepiej zrobisz jak sama zdecydujesz.Moze wez kartke i wypisz sobie za i przeciw,jesli przewazy za,to ratuj malzenstwo,jesli przeciw,to wez rozwod.Jesli chcesz uniknac rozwodu mozesz wystapic do sadu o separacje,moze w okresie jej trwania uda sie naprawic malzenstwo,bo maz przejzy na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamka.
a jakie jego słowa cię ranią? Jak wyglądają wasze rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akna009
tez jestem samotna w małżenstwie ... mąz ma mnie w dupie , jest chamski , potrafi wypowiedziec takie slowa ze plakac sie chce. tez mamy synka jestem najszcesliwsza na swiecie ze mam dziecko. Ale dzisiaj pocalowal mnie mezszczyna ...odwzajemnilam... i zastanawiam sie dlaczego jeszcze nie mam wyrzutow sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×