Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem z wiszącą skórą

Jak schudnąć żeby nie wisiała skóra na brzuchu?

Polecane posty

Gość problem z wiszącą skórą

Chcę schudnać 12 kg, prawie 4 kg już za mną,ale skóra na brzuchu jest trochę wisząca i zastanawiam sie jak temu zaradzić,czy ćwiczyć jakoś specjalnie na partię brzuszne, jeżdzę na rowerku stacjonarnym i ćwiczę 30 minut z płytą ewy chodakowskiej i oczywiście dieta, wcieram balsam ujędrniający i w ciagu dnia jeszcze zwykły,co jeszcze mogę zrobić żeby brzuch był w miarę jędrny? Dodam że mam za sobą poród,ale minęło już 1,5 roku lecz tak naprawdę dopiero po porodzie sie roztyłam i ta skóra nie miałą czasu nawet żeby się wciągnąć. Bardzo prosze o porady bo chcę schudnać i wiem,ze mi się uda,ale chcę też mieć zgrabne ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kwestia genów niestety
jeśli z natury masz skórę która się rozciąga i jest mało elastyczna to niestety nie masz na to wpływu zależy jaki masz obwód brzucha i do jakiego dążysz ćwiczenia i balsamy niewiele dadzą, bardziej wierzyłabym w specjalistyczne zabiegi w ganinecie kosmetycznym np Focus czy Zaffiro, one mają na celu oburczanie włókien kolagenu i ujędrnianie skóry jesli będziesz miała duży nadmiar skóry po schudnieciu pomoże tylko plastyka geny są niesprawiedliwe: niktóre kobiety po dwóch ciążach mają zupełnei płaski brzuch bez rozstępów, a są takie które mają brzuch w fatalnym stanie mimo że nie przytyły wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powoli
moje doswiadczenie- kiedy czlowiek chudnie powoli w wyniku stalego powtarzanego wysilku fizycznego typu bieganie, plywanie, koszykowka itp to raczej skora daje rade i nie zostaja zwisy. To wynik podkrecania krazenia, dotleniania tkanek, jakichs procesow fizjologicznych? Najgorzej ze skora przy diecie bez ruchu. Ale kazdy organizm inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
operacyjnie zlikwiduj wiszącą skórę inaczej się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrna
Operacji to juz dawno na takie rzeczy sie nie robi, sa takie skuteczne zabiegi ze zupelnie bezinwazyjnie mozna ujedrnic skore tak ze nic nie bedzie wisialo, warto tylko zrobic to jak najszybciej wtedy beda najlepsze rezultaty. Zobacz sobie na dzialanie genialnego urzadzenia maximus daje niesamowite rezultaty, szczegolnie jezeli masz taki problem bo dziala na kilka warstw skory i dodatkowo ma miesnie wiec efekt jest naprawde spektakularny i trwaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinka123
Możesz stosować różnorodne zabiegi, ale kosmetyki ujędrniające i ćwiczenia też są bardzo potrzebne. A jeśli się odchudzasz i chcesz mieć jeszcze lepsze efekty to możesz się wspomóc preparatem na odchudzanie. Ja sama mam dokładnie taki http://www.nuvialab.pl/odchudzanie/hoodia/hoodia-balance/ i pozbyłam się 9 kilogramów w kilka tygodni. Oczywiście też ćwiczę i stosuję dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korniszyn
ja ćwicze poprostu duzo na brzuch i tak oglonie, czyli np 3x30 brzuszkow i do tego 30-40 min biegania na bieżni czy orbitreku. Masuje też brzuszek i wklepuje kremy codziennie, a na spalanie szybsze tłuszczu biore fihura extraslim, to wszystko razem daje super efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandyrella
chyba tylko zabiegami, bo ja mialam to samo, więc chudłam ale robiłam w tym czasie fale radiowe na brzuch i skóra mi sie stopniowo napinala, wejdz sobie i zobacz np na ten opis zabiegu: http://www.laime.pl/fale-radiowe-bipolarne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fale radiowe ponoc działają, chociaz osobiscie wybrałam liposukcje uktradzwiekowa. Namowila mnie kolezanka, ktora tym sposobem bardzo wyszczupliła uda. Ja mam teraz płaski brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli, sama się naciągnie. Ja chudłam średnio 1kg/tydzień i było ok. Ćwiczyłam na siłce i wpomagałam się witaminami i minerałami, żeby organizm dobrze funkcjonował, wiadomo też częśc wypacalam. Do tego brałam slimcea, dlatego nie jadłam nieregularnie... Schudłam dzięki tym wszystkim zabiegom 12 kg i normalnie wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×