Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pstrokatak

czy ktos mi wyjasni dlaczego mezczyzni

Polecane posty

Gość pstrokatak

Poszukujacy kobiety do chedozenia oglaszaja sie, ze szukaja mezatki oraz zaznaczaja, ze wymagaja dyskrecji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogę z Toba
nie wszyscy bo michail jakis tam chce tylko chodzic z dziewczyna po parku! napisz do niego, on nie pisal ze szuka dyskretnej mezatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrokatak
Niebieska...no ok ale kto im zagwarantuje,ze taka baba sie nie zakocha i jej na mozg nie padnie?a dyskrecja?no kurfa!;) baba im powie 'jestem dyskretna' i juz?haha Nieustannie mnie zaskakuja chlopaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie, ze mysla, ze taka mezatka nie zostawi meza dla kochanka ;) Prawdpodobienstwo, ze panna zakocha sie szybciej jest chyba takie samo jak u mezatki, tylko panna pojdzie pewnie za glosem serca, a mezatka czesciej uzywa rozumu ;) Niewiem, moze sie myle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrokatak
Ja mysle,ze oni blednie zakladaja, ze kobiety podejda do tego seksu jak mezczyzni. Pykna i po sprawie. A tutaj zaczyna sie dramat;) smieszy mnie to zaznaczanie wymaganej dyskrecji:) Mezczyzni sa jednak naiwni, zeby nie powiedziec glupi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkjdklj
albo facet , jak bedzie chcial ja rzucic powie , :przeszkadza mi ze jestes z nim , musze to skończyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdkjdklj
chyba jest oczywiste , że nikt ogłoszen z tego powodu na drzewach rozklejac nie bedzie ?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony1410
mężatka nie przyjdzie tak łatwo do jego żony, bo ma coś do stracenia. wolna panna nie ma nic do stracenia, i jak się ona mu znudzi, nic jej nie powstrzymuje żeby w złości pójść do jego żony i jej powiedzieć że ją zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -sołtys-
bo lubiejom to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×