Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coś pękło!

Chcę zmienić swoje życie!

Polecane posty

Gość coś pękło!

Mam 46 lat i 29 letni staż małżeński....nie mam rozwodu! wychowuję 12 letniego syna i 7 letnią wnuczkę.GEny dały znać o sobie i córka tak jak jej tatuś ma "gdzieś swoje dziecko.Jestem prawnym opiekunem wnuczki....Czy uważacie że z takim miłym dla mnie bagażem mam szanse na uczciwego partnera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś pękło!
Epicki!.....??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
A w czym ten uczciwy partner miałby ci partnerować? W rąbaniu drewna? Bo przecież uczciwy człowiek nie rżnie mężatek. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś pękło!
mam na myśli partnera-przyjaciela ,nie potrzebuję partnera do rąbania drzewa....jakby co potrafię to sama zrobić!ja nie czuję się mężatką od kilku lat ,nie mam rozwodu gdyż mnie na niego po prostu nie stać i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Jednym słowem - nazywajmy rzeczy po imieniu - poszukujesz przydupasa. To odpowiedź na twoje pytanie brzmi oczywiście: NIE. Bo uczciwi ludzie mają OBOWIĄZEK MORALNY trzymać się od ciebie z daleka. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś pękło!
nie!!!!!żle mnie zrozumialaś-eś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Czego nie!!!! rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pruselia
nie słuchaj go ciekawy temat założyłaś każdemu brak ciepła i bliskości powodzenia ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś pękło!
trafnie to ujęłaś Pruselio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś pękło choć do mnie otule cie płaszczem namiętności pozwolę wylac wszystkie łzy które w sobie nosisz skradne Twoje serce ciało i dusze a przez resztę życia nic robic nie muszę To jest stereotyp faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,że masz szansę. Każdy potrzebuje bliskiej osoby, i każdy niesie za sobą jakiś bagaż doświadczeń,ale to nie przekreśla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem, liczyć możesz
ale masz zobowiązania, ale może to i lepiej... w tym wieku możesz spotkać tylko panów po przejściach, albo obarczonych byłą rodzina, albo bimbających na wszystko' I tak źle i tak nie dobrze. Licz na własne siły, a jak jakiś człek się przytrafi najpierw dobrze go poznaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Jak ci brak ciepła i bliskości to usiądź gołą d... na piecyku szamotowym! Zauważcie że autorka pytała o UCZCIWEGO partnera. To tak jakby szukała uczciwego złodzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś pękło!
JaCiPowiem !!!jetseś pusta czy mnie się wydaje????może zbyt młoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
A co tu ma młodość do rzeczy? Uważasz że jak jesteś stara to cię już przyzwoitość nie obowiązuje? Wyrosłaś z niej? Czy ci sie złuszczyła i poodpadała z czasem, zostawiając same zmarszczki i dziury jak po ospie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś pękło!
więc jeżeli jesteś młoda...to rozumie dlaczego tak piszesz i nie komentuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Wpadło mi ostatnio w ucho określenie: tępa strzała. Jest takie obrazowe i dynamiczne w swojej statyce. I jakoś mi tu BARDZO pasuje. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draperiia
Oj, gimnazjaliści się nudzą... Każdy ma prawo do szcześcia - Ty również. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Każdy ma prawo do szczęścia, ale nie każda ma prawo do dawania dupy "uczciwym partnerom". Mężatki tego prawa NIE MAJĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś pękło!
JaCiPowiem!myślę ,że lepiej przygotuj się na kolejną lekcję...i nie udzielaj się w tematach o których nie masz pojęcia!Bije z Ciebie młodzieńcze reakcje które wyczuwam. Twoje pokolenie jest bardzo skłonne do tego o czym piszesz więc nie dziwie się że z taką łatwością Ci to przychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
My tu nie roztrząsamy kwestii moich lekcji. My tu roztrząsamy zadane przez ciebie pytanie: "Czy mężatka ma moralne prawo szukać przydupasa? Czy człowiek który z taką mężatką się zada może być uczciwy?" I tylko tępe strzały, o wątpliwej kondycji moralnej, mogą na te pytania odpowiedzieć TAK. A już kilka ci tak odpowiedziało. Czy wiesz już kim są te "panie"? A co do tłumaczenia w stylu: "życie mnie do tego zmusiło", to spytaj pierwszą z brzega panne przydrożną, dlaczego stoi w przecince na tym dukcie leśnym. Odpowie tak jak ty: "życie mnie plaplapla...." Czy cokolwiek z tego do ciebie dotarło? Cz\y masz w mózgu tylko jedną myśl natrętną: bolca!Bolca!!BOlca!!!BOLCa!!!!BOLCAAAAA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
sorry autorko,ale najpierw sie rozwiedz a pozniej szukaj uczciwego partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś pęklo!
Partnera nie szukam!Pytanie w temacie było bardziej teoretyczne....Jeżeli uda mi się odejść od męża w świetle prawa nie będę wolna gdyż na rozwód mnie nie stać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
coś pękło! Mam 46 lat i 29 letni staż małżeński....nie mam rozwodu! wychowuję 12 letniego syna i 7 letnią wnuczkę.GEny dały znać o sobie i córka tak jak jej tatuś ma "gdzieś swoje dziecko.Jestem prawnym opiekunem wnuczki....Czy uważacie że z takim miłym dla mnie bagażem mam szanse na uczciwego partnera....""" Czyje geny ...na pewno dały znać o sobie? A ile jest kasy za tą prawną opiekę nad wnuczką . Jako babcia ...to też i obowiązek alimentacyjny względem wnuczki. A kto był odpowiedzialny za wychowanie tego dziecka? A kto wcześniej wychowywał matkę tej wnuczki? A kto ją wychowywał i ''''' wychował """" ? Kto Tobie przyznał ten obowiązek? Ty mając męża szukasz partnera? Ten świat....już nie może dłużej istnieć. To się musi źle skończyć. Ale ona szuka usprawiedliwienia i jeszcze jest przekonana ,że to usprawiedliwienie jej się należy. Pocieszę Cię . Są tu na tym forum takie panie \ praktycznie , cały czas te same\ co na pewno będą Cie usprawiedliwiać i pocieszać. Aczkolwiek nie jednokrotnie nie z przekonania ale z pocieszenia samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Okazuje się że i bieda może być pożyteczna. Może n.p. zabezpieczać przed łajdactwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ci powiem
JaJaCiPowiem jesteś jakiś porąbany typ. Widać z twoich wypowiedzi że piszesz te bzdury pod rożnymi nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś pękło!
też tak podejrzewałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ci powiem to
to i koniował na bezrobociu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×