Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temcia

ovulan tabletki anty

Polecane posty

Gość Ewika 32
Cześć dziewczyny nie wiem skąd wy bierzecie te śmieszne ceny za te tabl bo one nie kosztują więcej jak 17 zł sprawdziłam w kilku aptekach a za trój-pak zapłacicie coś koło 40 zł to tak na wstępie. Ja biorę te tabl już 6 miesiąc i właśnie dostałam lekkiego krwawienia a raczej plamienia bo już mi można powiedzieć laktacja prawie zanikła, ponadto boli mnie dół brzucha i ogólnie jestem po nich senna za tydzień udam się do mojego ginekologa aby mu o tym powiedzieć ni i się przebadać bo to już chyba pora aby mi zmienił tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaskaa21
za mało cierpliwe jesteście. po 2 opakowaniach odstawiacie bo nieregularne krwawienia ale jest tak bo organizm przyzwyczaja się do nowego leku, potem krwawienia mijają. ja jestem 8 miesięcy po porodzie, tabletki biorę od 7 tyg po, miałam krwawienia bardzo często przez ok 1,5 miesiąca a teraz nie mam wcale, i tak ma być. rozmawiałam z moją lekarką o tym, przy tych tabletkach nie ma się okresu w ogóle. wszystko jest w porządku, nie tyję, nie spadło libido, nie wymiotuję, jedyne te krwawienia na początku. chociaż gdyby spadło mi libido lub zaczęłabym tyć też bym je odstawiła :) ale głównie chodzi mi tu o to, żeby się nie zrażać od razu przez te krwawienia, to trzeba po prostu przeczekać :) i ja kupuję je za niecałe 17 zł, w aptece z takim pomarańczowym krzyżykiem ( nie pamiętam nazwy :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytsa
jestem 2 mc po porodzie biorę je prawie miesiąc czuję się po nich dobrze jedyny minus to krwawienia przez 5 dni jak przy miesiączce a kolejne to plamienia tak ma być czy warto wybrać się na wizytę -p.doktor uprzedzała o plamieniach.waga stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 56437
Kochane ja biorę 3 paczkę Ovulanu,jestem zadowolona,nie krwawie nie plamie nie mam żadnych dolegliwosci tylko zachodzę w głowę czy jest mozliwe zajscie w ciaze??teraz mnie i mojego meza ponioslo podczas stosunku i zastanawiam sie czy nie bedzie konsekwencji....?poradzcie:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja biore te tabletki dopiero 2 tydzien i musze powiedziec ze boli mnie brzuch po nich i co drogi dzien plamie.Co do spadku libido to niezauwazylam tylko jedynie to ze jestem strasznie zmeczona i spac mi sie chce po nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam brać tabletki Ovulan zaraz po porodzie, pierwsze opakowanie za mną. Na razie wszystko jest ok. Co do ceny, u mnie w aptece Pani zaproponowała mi że te tabletki można kupić dużo taniej jeśli się kupuje duże opakowanie ( w którym są 3 paski 82 szt.). Ja za takie opakowanie zapłaciłam 42 zł. Byłam w szoku, nie wiem czy to była pomyłka apteki. Napiszę jak za 2 mc kupie następne ale zawsze możecie sprawdzić u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, w aptece Dbam o Zdrowie mają taką cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamama123
ja zaczelam brac , i czuje ze brzuch robi sie twardy .. i plamie to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larwunia
A ja nie narzekam. Lekarz przepisał mi je po porodzie, ponieważ karmiłam i nadal karmię piersią. Biorę je już 10 miesięcy i czuję się bardzo dobrze- nie przytyłam, żadnych krwawień, plamień, czy spadku libido. Osobiście polecam, ale wiadomo, że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na wszelkiego rodzaju medykamenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :)jestem karmiaca mama biore tabletki ovulan juz 9 miesiecy nie mam okresu nie plamilam,zaczynam sie zastanawiac kiedy okres przyjdzie?mam straszne laknienie na slodycze! uroslo mi brzuszek i nie wiem czy przytylam czy cos sie wyklowa? musze napewno wybrac sie do swojego lekarza,juz kupilam test ale czy to mozliwe karmienie piersia i tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę już 4 opakowanie i raczej na tym zakoncze... krwawienie mam od ponad 6 tygodni z 3 przerwami po max 3 dni, cera - masakra, na twarzy pełno krost, waga nie drgnela, ale z tym nigdy nie mialam problemu.. libido... ponizej zera... takze antykoncepcja jakby nie patrzec skuteczna... do tego problemy zoladkowe i ciagle zmeczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika77684
Hej ja koncze pierwsze opakowanie i wiecej nie bede brala poniewaz przytylam ide zmienic na inne prosze doradzcie mi jakie sa najlepsze po ktorych sie nie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 2 miesiace po porodzie, koncze pierwszy listek i masakra. Krwawienie po tygodniu brania, trwajace 8 dni, przerwa tygodniowa i znow to samo.. Jestem ciagle wkurzona, nie mam na nic sily, spac sie chce.. O stanie cery nawet nie wspomne, seks moglby nie istniec. Zdecydowanie nie polecam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejuszku
Wiecie co, przeczytałam cały wątek i gratuluję niektórym rozumku :-) Azalia to Desogestrelum 75mcg. Ovulan to Desogestrelum 75mcg. Cerazette to to samo. I któraś pisze, że po Azalii było super, a Ovulan do d... niezle :-) Witamine C by Wam dali i byście mówiły, że dobrze działa na regulację cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby azalia ovulan to to samo ale po azali nie mialam okresu wogole a po ovulanie mam i to nie regularnie a poza tym za azalie placilam prawie 50 zl za 28 tabl a ovulan mam 84 tabletki za 47 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinesska000
Witam A czy ktoś byłby tak miły i powiedział, jak zaczęłyście to brać? Jestem 3 miesiące po porodzie, gin mi przepisał Ovulan i nie dawał żadnych konkretnych wskazówek jak to zacząć brać, a na ulotce są jakieś dziwne wytyczne, że 5 dzień cyklu i coś tam... a ja po porodzie nie sprawdzałam sobie cyklu, nie mierzylam temp.. i nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia77684
Witam bierze sie codziennie najlepiej o stałej porze. W miesiaczke też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pp_m
Witam, moja przygoda z Ovulanem trwała 12 miesięcy. Nie zauważyłam skutków ubocznych w czasie brania, jednak jak teraz patrzę wstecz to widzę, że moje libido praktycznie wynosiło 0, włosy wypadały na potęgę. Od miesiąca nie biorę i waga leci całkiem w dół, włosów wypada mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kikaf84@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty anty
Hej Dziewczyny :D biorę tabletki ovulan od 4 miesięcy, przed ciążą ważyłam 54kg pod koniec ciąży aż 74, teraz obecnie mój maluch ma 4 miesiace a ja ważę 63 kg... Nie mam pojęcia czy przez tabletki czy może zostało po ciąży bo miałam przypadki u koleżanek i spogo przytyły po porodzie,ale ogulnie tabletki jak dla mnie dobre, robiłam 3 testy w ciągu tych 4 miesięcy dla pewności i oczywiście negatywne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty anty
tylko widzę też skutki uboczne np wypadanie włosów garściami, i częste bóle brzucha..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Ovulan 4ty miesiąc. Libido trochę spadło, a napewno potrzebuję gry wstępnej, wcześniej nie potrzebowałam. I chyba mój główny problem, mam strasznie sucho w pochwie, przez co właśnie potrzebuję dłuższego wstępu na rozgrzanie ale i tak szybko mam obtarcia przez co miejsca po zszyciu zaczynają boleć. Nie służy mi ovulan. Ale wiadomo każdy organizm jest inny. Natomiast nie miałam krwawień i to w ogóle. Lekarz od razu mi powiedział, że tabletki bierze się bez przerwy i nie czeka na okres. Jednak jak dla mnie ovulan nie. Mam nadzieję, że kolejne tabletki będą lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tysialala
Witam mam do was pytanie ! Jestem mama 10 mies dziewczynki która karmie piersią moja gin wypisała mi ovulan jakiś czas brałam po czym odstawilam następnie wystąpiła u mnie miesiączka i w pierwszy dzień miesiączki zaczęłam znowu zarzywac ovulan i jak teraz z tym mam zażywać cały czas czy robic przerwy na okres ? Sama nie wiem mam jakieś dziwne krwawienie tz rano mam takie planowanie wieczorem juz śluz przezroczysty i rano znowu plamienie.... Help !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam 2 op. Oyulan. Za 40 zł Adres diva.p@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 miesięcy brałam ovulan ( odstawiłam go 3 dni temu) przez cały ten czas nie miałam miesiączki, częste mdłości, wzrost wagi, osłabione włosy, czasem brzydki zapach z okolic intymnych(dbam o higienę) i to okropne swędzenie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedlitka
Hej dziewczyny. Najpierw bralam Cerazette a teraz Ovulan. Zaczelam drugie opakowanie. Plamienie mialam przy pierwszym opakowaniu. Myslalam, ze juz sie unormowało, a tu nagle... Ból brzucha gorszy niż miałam przy normalnej miesiączce i takie krwawienie, że pomimo tampona ( nie mogłam iść wymienić) na koniec pracy mialam plame na spodniach. Normalnego zdrowego okresu nigdy tak obfitego nie miałam. Boje sie, że to jakiś krwotok? Dodam, że raz zapomnialam tabletki i wzielam rowno po 12 godzinach. Możliwe, że jestem w ciąży i takie mocne plamienie od tego, że dalej biore tabletki? Spadek libido też zauważylam, ale tylko na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. Ja zaczelam brac ovulan jakies nie cake 2 tyg temu a dokladnie zjadlam 11 tabletek :-) i dzisiaj zacza mnie bolec brzuch tak jak na okres i mam plamienie. Mam tylko nadzieje ze nie bedzie to trwalo 3 tyg tak jak nie ktorzy o tym pisza. Po za tym nie zaobsereowalam nic niepokojacego. Po skonczonym drugim opakowaniu man sie zglosic do lekarza wiec w najgorszym wypadku zmienie na jakies inne :-) dajcie znac jak u was? czy po tych tabletkach mialyscie okres w miare normalnie czy to byly nie konczace sie plamienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia 2
Cześć dziewczyny. Brałam ovulan pół roku, przytyłam 4kg ochota na seks zerowa do tego suchość w pochwie i wieczne zmęczenie. Postanowiłam odstawić. Nie biorę dwa tygodnie a miesiączki brak. Jak ktoś wie ile się czeka na miesiączkę po odstawieniu to proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×