Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość temcia

ovulan tabletki anty

Polecane posty

Gość gość
Witam. Skończyłam karmić piersią. Czy mogę dalej brać Ovulan czy raczej powinnam zmienić tabletki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
raczej zmien na inne..te sa dla karmiących...lepiej na normalne przy ktorych jest miesiaczka. Witam. Jestem 4mc po porodzie, cesarskie cięcie. Karmilam piersia krótko, 9 tyg po cesarce powrocil okres (24.11), dnia 28.11 zaczelam brac tabletki ovulan z racji ze jeszcze karmilam. Czy istnieje możliwość ze zaszlam w ciążę?? przez pierwsze dni nie stosowalismy z mężem dodatkowego zabezpieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Hej dziewczyny. Czy ktoras miala takie cos podczas brania ovulanu czy innych tabletek podczas karmienia piersia ze pokarm zanikal??? Biore 3 opakowanie ovulanu i nie mam pokarmu prawie wogole. Ide jutro do lekarza ciekawe co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do sprzedania pełne dwa opakowania tabletek ovulan. Sprzedaje bo mi jednak nie służą :( sprzedam za 35zl już z przesyłka lub odbiór osobisty w Lesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikka86
Karmie, wiec pewnie przez to wlosy wypadaja, jest suchosc w pochwie i niskie libido... Plamien nie mam, raz sie pojawilo, na poczatku stosowania. Jednak najgorsze jest, ze przytylam 4kg i nie moge schudnac mimo zdrowego trybu odzywiania i cwiczen. Po porodzie schudlam 5kg, pozniej kolejne 5kg mimo jedzenia bez ograniczen. A teraz waga wzrasta, mimo ze dbam zeby tak sie nie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej nie pakować w siebie chemii, a zabezpieczać się naturalnie. polecam tester Afrodyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie te tabletki sie sprawdzily brałam najpierw Limetic a potem zmieniłam na ovulan tabletkę codziennie trzeba brać o tej samej porze jezeli sie spoznie o godzinę to występuje plamienie. Waga tez jest okej i samopoczucie również ale każdy organizm jest inny .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie jakieś skutki uboczne w postaci trądziku? Fakt całą cieze miałam z tym problem, po niej rownież ale problem sie nasila, mam juz dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edimac
Chej Kobietki jestem mężczyzną mógłby wiele napsać o ovulan tabletkach.Krótko, dajcie sobie spokój z nimi.Horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ovulan brałam  2 lata  zero okresu...dla mnie  idealny  przy  mojej  wykonywanej  pracy    odstawiłam  bo chciałam zajść w  ciążę  po 9 miesiącach  udało się...teraz  jestem  mamą  3 miesięcznej  córeczki...wspomnę że  mam 43 lata i spowrotem  wróciłam do  ich  stosowania....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ovulan

Biorę od około tygodnia. Jedyne co mi dokucza to ból lewej piersi i lekkie mdłości i strasznie się poce. Poza tym wszystko jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

biore ovulan tydzień i dziś wystąpiło plamienie, normalne to? a jak miałyście z odstawieniem? od razu dostałyście miesiączke? Ide w lutym na zalozenie wkładki i nie wiem jak bedzie, a przeciez do tego trzeba miec okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama babla

Dziewczyny w kwietniu ubiegłego roku urodziłam. No i zaczęłam brać Ovulan. Do tej pory karmilam piersią i wszystko było ok. Teraz mój małych bunt i sir odstawił sam od cyca. I teraz wziąść ostatnie całe opakowanie ovulan i zmienić? Czy mogę brać jeszcze je dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×