Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolination

w samochodzie

Polecane posty

do wysoki 15.5 chyba nie wiesz o czym piszesz w samochodzie jest super. Można się trochę powyginać, a seks bez wysiłku to tylko dla frajerów na łące? może jeszcze na sianie? sprawdzałeś kiedyś? czy tylko tak wymyślasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że sprawdzałem i na łące i na sianie (z dodatkiem wełnianego koca). Łąka i siano to dla tych co wolą bardziej naturalnie... słońce, wiatr, otaczające nas zapachy to wszystko dociera do Ciebie bardziej intensywnie. Nie zaprzeczam, że w aucie może być również ciekawie.. ale to chyba dla ludzi z nieco innych charakterem ;) Każdy lubi coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aucie fajnie, chociaz nie w kazdym sie uda:( w moim nie ma szans-kubelkowe fotele:( ale tak w lasku obok auta;) mmm...fajowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to z stylu jeszcze bardziej niewygodnie niz z przodu;) zwykle w aucie sie zaczyna a kończy na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaintrygowalo mnie to siano;) wysoki15.5- jak ty to zrobiles? porposiles rolnika vel gospodarza o udostepnienie stodoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria: wolę trawę, łąkę :) jest bardziej miękko ;)) Szczególnie fajnie w ogródku u rodziców jak ktoś kto przechodzi może Cię nakryć :P Siano było nieco bardziej kłopotliwe... w odwiedzinach u dalekiej rodziny, wszyscy byli na grillu, a my w stodole, koc jest niezbędny bo wyschnięte siano jest dosyć ostre i się wbija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja Fanaberio - wyglądasz zdecydowanie bardziej na wielbicielkę ekskluzywnie wykończonych wnętrz i wielkiego łoża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najważniejsze jest z kim a nie gdzie w aucie nie próbowałem ale chetnie spróbuje ale jak narazie najlepiej było na łące na kocu ale to było dawno więc chetnie bym sobie przypomniał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim miescie jest doskonale miejsce na seks w aucie na pocztaku pasa startowego na okeciu od strony pulawskiej ten ktory sie nazywa DS-1(moj ex byl pilotem, wiec chcac nie chca znam okecie prawie na wylot;) seks wlasnie tam dostarcza dodatkowych wrażeń- samoloty laduja prawie ze nad glową ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×