Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolination

w samochodzie

Polecane posty

Na łące poza ogródkiem, to bardzo wyuzdanie było nad Wisłą na przeciwko klasztoru w tyńcu... wędkarze mieli niezły widok, bez szczegółów, ale zapewne niezły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałbym mieć fanki ;) Fanaberio... no to powiedzmy... dzika plaża.. tam nie ma z reguły trawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj o najpiekniejsza z pieknych ❤️ Padam do twych stop oblednie oniesmielony twa urodą i czarem! ❤️ Mam dla ciebie o piękna roze w kolorze lososiowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałbym spróbować na plazy gdzieś na wydmach wieczorem po zachodzie bądź rano przed wschodem żeby moc sobie później leżeć i oglądać wschód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trwa jest wygoniejsza raz ze zasłania to jeszcze daje miekkośc sprw&potw🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - zgodzisz się ze mną, że czasami podpatrywanie może być sto razy bardziej stymulujące niż uczestnictwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej siano kłuje w różne nieoczekiwane a drażliwe miejsca, trawy odurzają, pary kopulują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanie fanaberi nie chce urazić ani fanaberi ani ciebie ale skąd wiesz że to jej zdjęcie. Nie mówię że tak nie jest ale pewności nie masz a że ładne to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolek to smialo namow jakas kobiete i jezdzcie tam:) wysoki15.5- byc moze, nie wiem, nigdy ja nikogo nie podgladalam, ale mnie z moim facetem moze ktos tak? najwazniejsze zeby nie byl to nikt z rodziny, bo to obciach i niesmak a cala rezta moze patrzec-mam to w dupie, jak uprawiam seks czesto sie zapominam i nie zwaracam uwagi na otoczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rodziny - zdecydowanie nie :) ale ktoś zupełnie nieznajomy - to tylko dodaje pieprzu. ello jest nieufny, bo żaluzje wyglądają bardzo... amerykańsko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×