Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolination

w samochodzie

Polecane posty

Nie wiem za dużo razy zostałem oszukany żeby wierzyć ludzie bo tak ktoś powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze piekna jest Fanaberia nie podlega zadnej dyskusji. Jednakze ja jako szlachcic i dziedzic 13 pol uprawnych za zone wybralem ją! Gdyz piekna i madra a jej zapach to ambrozja ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello to nie musisz odrazu innych na ziemie sprowadzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli naprawdę jest twoje to zgodzę się z dane że jestes bardzo atrakcyjna w prawdzie nie widzę twarzy a ona jest dla mnie najważniejsza co nie zmienia faktu że ciało masz bardzo atrakcyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty fan fanaberii
masakra, dziewczyno ty chba masz anoreksje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoki nie osadzaj mnie o takie rzeczy, moj umysl piekny a palce przelewaja mysli zlote na karte. Fanaberio, uracz mnie swym usmiechem i spraw by dzien byl piekniejszy ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty fan fanaberii
powaznie mowicie? dla mnie laska ze zdj jest asexualna- -0 piersi, uda jak u kosciotrupa. Dla mnie kobieta musi mieć bmi w normie, nigdy takie wychudle laski mi sie nie podobały sorry, takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam że może po 4 związkach z kobieta dla których byłbym wstanie zrobić wszystko stałem się trochę zgorzknialy ale co poradzę człowieka kształcą jego doświadczenia a żadne z nich nie było mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meski punkT widzenia
Ja popieram antyfana, kobieta to musi być kobieta, a nie wieszak. A to wcięcie a udach bleeeh! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zgadzam z ello - Fanaberia jest zgrabna i niewątpliwie połowa męskiej populacji obróciłaby się za nią na ulicy, a jakby była ubrana bardziej kusząco, procent obracających wzrósłby dramatycznie :) A czy Fanaberia jest tą fanaberią ze zdjęcia ? Czy to ważne ? Przecież ona nie napisze do mnie na maila ze stopki, ani do nikogo innego, proponującą mu nie wiadomo jakie sprośne rzeczy. To tylko zabawa, pisanie, głupie pisanie w sobotnie popołudnie. Pozdrawiam wszystkich z dystansem, a szczególnie Fanaberię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberio, jakze rad jestem za twa przychylnosc do mej skromnej osoby :) oczywiscie nie wspominajac o tych 13 polach uprawnych! Lososiowy kwiat zwany rożą, ekspresem wysylam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze moze byc
w sam raz na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosci panie wysoki 15.5, wyczuwam bluznierstwo! Jakze smiesz! Czuj mą rekawice na swym policzku w celu pojedynku w samo poludnie dnia jutrzejszego! A wiec niech stanie sie, bede walczyc o milosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anty ciężko powieziec jakie ma piersi bo jes pochłonął do przodu więc nie mów że ma małe bo z tej perspektywy gowin możesz powiedzieć a atrakcyjna z figury jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mężczyzn mam pytanie :)
A mnie się z kolei wydaje, że fan fanaberii to ona sama, ale laska ze zdjęcia mi się podoba. Wszystkie chude laski mi się podobają, a ja już mam 48kg na 168cm wzrostu i niedługi też będę taka chuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty fan fanaberii
widac, ze male ma a atrakcyjnosc to pojecie wzgledne, dl amnie ona nie jest atrakcyjna wcale- no moze wlosy ma fajne bo lubie ciemne i dlugie. ale poza tym ja jestem na nie osobiscie i musialaby byc w barrdzo krotkiej kiecce zebym sie za nia na ul obejrzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanie Fanaberii! Podnoszę rękawicę! Możemy się pojedynkować w samo południe na początku pasa startowego DS-1 na Okęciu, albo łące, albo na tej plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmaraWawa
fanaberia- a co mało podszywów tutaj, no proszę cię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×