Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolination

w samochodzie

Polecane posty

Fan Fanaberii Pani piękna, napewno nie Ty Twoim zadaniem jest pieknie wygladac i pachniec niczym pierwsze kwiaty wiosny ty sobie jaja robisz facet?:classic_cool: przeciez tu czuc prowo na km :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosci panie Wysoki! a wiec pojedynek odbedzie się! Zdecydowanie wole lotnisko Gdanskie gdyz mam blizej ;) Uzyjmy wiec gladkolufowych pistoletow, jesli mam polegnac niech tak sie stanie! Truchło me padnie na pas a serce pęknie z wiecznej tęsknoty do Pani Fanaberii ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fan Fanaberii ello nigdy w zyciu! Piekna pania podziwiam i smale cholewki niczym rolnik po dotacje UE Fanaberio to mnie rozwaliło :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia może mnie zrozumiesz jak okresie cię pewną ilość osób i rzuci cię pewną ilość facetów których będziesz kochac i wtedy zrozumiesz że nie wszyscy ludzie mówią zawsze prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Fanie Panie... Przylecę z Krakowa odrzutem z odrzutowca i rozstrzelam Twój wątły korpusik, pola zagarnę, zaorać każe, obsadzić lawendą i do mnie należało będzie serce Fanaberii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jakie to ma znaczenie czy to ona czy nie, wszyscy wiemy co potrafi photoshop i takie tam, jesli to ona to w porzadku jesli nie to tez w porzadku-czy to cos zmienia? przeciez my tu tylko ze soba gadamy-a bycie anonimowym z wygladu uzewnętrznia nasze najmocniejsze(no moze nie dla kazdego) strony czyli intelekt! btw troszke rzeczywiscie hamerykanskie to zdjecie haha zwlaszcza te duże żaluzje w oknach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] elloo elloo@tlen.pl'; Okreslona miało być nie okresie wyluzuj :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tyle razy zwrócili mi uwagę za literowki że wolę się poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - cieszę się i doceniam również Twoją spostrzegawczość :) Co nie zmienia faktu, że zamierzam się jutro pojedynkować z Fanem na gdańskim lotnisku - możecie nas podglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakze bluznisz moj godny przeciwniku. *spluwa* Pozwolic na to nie mogę! gdyz ziem bronic musze oraz skarbu najwiekszego, kwiata wiosennego w kolorze lososiowym o spojrzeniu tysiaca wysp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberio ❤️ walcze o twe serce co najwyzej zgine w mece walcze o twa dusze przynies prosze kuszę pokonam przeciwnika mego zniszcze jego swiat, zgniote jego ego w imie milosci wszystko Fanaberio albowiem kochac ciebie.. *szuka rymu* ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoki jestem i swawolny, miesiąc temu byłem wolny. Dla Ciebie Fanaberio amerykańska, popłynę Wisłą do Gdańska. Żonę zostawię w królewskim Krakowie, dla Ciebie dam nura w Żuławy. Będę z Fanem walczył jak lew, co się zowie! Dla chwały i mego miecza twardego sławy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberio, ciesze sie niezmiernie :) ❤️ Dawac ci szczescie, rozweselac ciebie to zadanie me. No chyba ze polegne od kul szanownego Pana Wysokiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typowe dla facetów z cafe:Pjak kobitka ładna to na pewno nie jej fota:O a może to zdjęcie było właśnie robione gdzieś.....może w UK albo USA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co Wam chodzi z tymi żaluzjami? Że jak żaluzje to amerykańskie zdjęcie. Naprawdę nikt z Was nie ma żaluzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o to chodzi że nie ona czy coś tylko mówię że jest taka możliwość a to jest sporą różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trywialne te wasze problemy szanowni panstwo. Doprawdy powiadam wam, temat zaluzji jest niczym w porownaniu jutrzejszego pojedynku z szlachcicem Wysokim. Jesli wygram, twe ziemie zagrabie a twoj plebs bedzie placic takie myto ze sie nogami nakryja! Oczywiscie wszystko w imie milosci :classic_cool: ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×