Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolination

w samochodzie

Polecane posty

[zgłoś do usunięcia] elloo elloo@tlen.pl'; Nie o to chodzi że nie ona czy coś tylko mówię że jest taka możliwość a to jest sporą różnica umów sie z Fanaberią oblukaj sprawe i zdasz nam relacje :classic_cool: ja ci uwierze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanie! Pojedynek ma być honorowy - miasto me w długach tonie: http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/coraz-bardziej-toniemy-czy-krakow-zbankrutuje,1,5245233,region-wiadomosc.html Jeśli wygrasz, w co szczerzę wątpię, możesz me doczesne szczątki do Szwecji na tratwie puścić, pierścienie i serce Fanaberii zachować, ale od krakowskiej ziemi trzymaj się Panie z daleka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzam się umawiac z fanaberia choć piekna wacpanna nie umowie się gdyż szanowna panna jest odemnie starsza aczkolwiek jeśli zechce moge się spodkac w charakterze odbycia miłej rozmowy z wacpanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INie zamierzam o niej marzyć bo poco w moim mieście gdzie studiuje jest dużo pięknych kobiet nie będę brał się za kobietę z kafeteria a w szczególności że jest odemnie starsza 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze z tego wszystkiego jest to że jest to temat o seksie w samochodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie ale na ciepłej masce :) kiedy letnia sukienka bez bielizny a nade mną niebo gwiazd:) sprw.&potw.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowne Panie, Szanowni Panowie. Idę zapewnić swojej drugiej połówce moc oralnych i nie tylko wrażeń. Trzymajcie kciuki! Spragniona kobieta czekać na może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać tylko nogi a dla mnie najważniejsza jest twarzy więc się nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riko69
A wracając do tematu to ja miałem swój pierwszy raz w samochodzie więc samochód to podstawa :) Innym razem drogówka do nas podjechała, zaparkowali za nami i prowadzili "dyskretną obserwację" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorella i Vii
wy to już tylko marzeniami żyjecie stare dupecje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna anonimowa
w samochodzie niewygodnie, wole na masce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię w samochodzie
i moja pani też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×