Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jem owoce zakazane

zwolnienie lekarskie powyzej 30 dni i powrot do pracy - kto wydaje zaswiadczenie

Polecane posty

Gość jem owoce zakazane

by lekarz medycyny pracy pozwolil przystapic znowu do pracy musi miec zaswiadczenie od lekarza ktory to zwolnienie wypisywal. czy to ma byc ostatni lekarz? bo jesli leczylam sie najpierw na jedno schorzenie, a pozniej na inne z innym kodem, to ja rozumiem ze musze wziac zaswiadczenie tylko od tego ostatniego lekarza? czy od tego pierwszego tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreolka___
nie musisz miec zadnych zaswiadczen idziesz ze skierowaniem z pracy do lek. medycyny pracy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDRA40
A czy wystarczy zaświadczenie że jestem zdolna do pracy od lekarza chirurga ? ( bo takie mi wystawił ) CZy musi być koniecznie od lek.med.pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liamiusoo
mus byc od medycyny pracy, na takim swistku jak badania wstepne i okresowe skierowanie dostajesz w kadrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDRA40
Myślałam ze jak oddam te co mam w kadrach że jestem zdolna do pracy to będzie ok...no ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem owoce zakazane
a dzisiaj mi psychiatra powiedziala ze musze sie u niej pokazac wlasnie po to by mi ona wystawila zaswiadczenie ktore ja potem przedkladam lekarzowi medycyny pracy, ze bez tego lekarz medycyny pracy mnie nie "przywroci" do pracy po zwolnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owypjamtpg
Podn. moze ktos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×