Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mjadmp

Beznadziejne zycie

Polecane posty

Gość Mjadmp

Mam 28 lat stwardnienie rozsiane od wielu lat,zacme na skutek przyjmowanych lekow boje sie ze bede slepa i nie bede w stanie nic zrobic,nigdy nie zaloze rodziny,nie bede miec dzieci,nikt nie zechce takiej jak ja,zastanawiam sie juz nad domem opieki,nie widze szans na odmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mjadmp
ale powiklaniem jest slepota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy macie z tymi bachorami
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast...
wymyslac i narzekac na beznadziejne zycie...albo z nim skoncz, albo po prostu popatrz jak zyja inni...walcza i sie nie poddaja...pokonujac choroby, kalectwo itp.... ludzie naprawde pokrzywdzeni nie szukaja laski.... a moze idz do kosciola...tam wczesniej jakas nawiedzona poczula dotyk boga..moze i tobie sie uda. Od pomagania sa instytucje charytatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa?
Wez sie w garsc i zacznij cieszyc kazdym zyciem. Dzieci i facet to nie wrzystko. Wiem ze jak sie tego nie ma to czlowiek mysli ze jak juz bedzie mial rodzine to bedzie szczesliwy. Ja mam meza i dziecko z ktorym mam troche problemow zdrowotnych i jest mi zajebiscie ciezko. Nie ma dnia bym nie myslala, jaka bylabym teraz niezalezna i moze bardziej szczesliwa gdybym nie miala rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale wy tu ,
jestescie bez serca , dziewczyna chciala sie wyzalic chociaz , ale jak ktos nie wie co to jest samotnosc to nie zrozumie .Nie chodzi mi tylko o brak meza , ale dziewczna tu pisze ze szykuje sie do domu opieki w tak mlodym wieku ,to znaczy ze boi sie przyszlosci . Kochana nie mysl tak w czarnych barawach o swojej przyszlosci bo ciagle medycyna idzie do przodu , mloda jestes i moze wkrotce naukowcy znajda lek duzo bardziej skuteczniejszy od tych co sa obecnie (tak wiem ze nie wszystkie leki sa refundowane ale trzeba wierzyc ze sie cos zmieni ).Moze i nie bedziesz miala dzieci ,trudno (ja tez nie ) ale nie mozesz tracic nadzieji ze znajdz\iesz sobie jakas brartnia dusze ,dla ktorej ,Twoja choroba nie bedzie stanowila problemu . Czytalam duzo na temat wplywu diety na choroby takie jak stwardnienie rozsiane , poczytaj sobie o diecie niskoweglowodanowej lub diecie paleo ( warto odstawic cukier , make i zywic sie tak jak nasi przodkowie ,ktorzy na takie choroby nie chorowali ) a takze o oleju kokosowym na zimno tloczonym ,ktory jest uwazany za potencjalne lekarstwo na takie choroby jak SM ,ALS choroba Alzhaimera . Nie trac nadziei i trzymaj sie cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×