Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka44

ROZWÓD

Polecane posty

Gość anka44

witam dziewczynt,prosze o odpowiedz,czy dostane rozwod jezeli maz nie stawi sie na rozprawie i nie odbierze poczty,zaznaczam ze on wie o terminie rozprawy a poczty nie odbiera zlosliwie? jezeli nie to ile taka sprawa moze trwac i czy kiedys sie zakonczy skoro on tej poczty nadal nie bedzie odbieral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxcjwbcjsbcjsbcjsc msc msc sm
jezeli na 1 rozprawe sie nie stawi to sedzia wyznaczy drugi termin nawet jak sie nie pojawi na 1 rozprawie to bedzie sie musial wytłumaczyc dlaczego nie przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka44
ale jezeli on zlosliwie nie odbiera poczty to moga powiedziec ze nie wiedzial o terminie rozprawy,on tej poczty nie odbierze bo mi zalezy na tym rozwodzie a nie jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka44
ale skoro on nie odbiera poczty to moze powiedziec ze nie wiedzial o rozprawie,poczty i tak nie odbierze bo mu nie zalezy na rozwodzie tylko mi,wiec bedzie utrudnial wyslalam mu sms-m wiadomosc o rozprawie ale on to raczej oleje i nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka44
jak dzwonolam na informacje do sadu to jedna osoba mi powiedziala ze mimo ze nie odbierze poczty to rozwod moze byc orzeczony a znow jak skladalam podanie osobiscie to druga osoba z sadu powiedziala mi ze nie zostanie orzeczony rozwod skoro nie odebral poczty niezle co?ta w takim razie bedzie to trwalo latami chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka02
Szkoda,że nie ma więcej odpowiedzi od osób,które z takim przypadkiem się spotkały. U mnie dzieje się to samo. Nie odebrał zawiadomienia z sądu już drugi raz i co dalej. Może ktoś odpowie, mnie też na takiej informacji bardzo zależy. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJaCiPowiem
Przyjdzie wracać do mężów.... chłe..chłe..chłe.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzichu57
Ja też nieodbierałem Sąd zasądził ze ma wracać i dalej dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×