Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ketonalka

chcę mieć kochanka

Polecane posty

Witaj Ketonalka mam 26 lat, szczupły, brunet 182 cm może sie poznamy ? zapraszam kakarol4@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaajajeszczelepsza
a po co ty z nim siedzisz autorko? bo dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto :) znów poczujesz się kobietą :) znów zaczniesz się uśmiechać :) Twoje oczy ponownie będą błyszczeć :) budząc się rano będziesz myślała o nim i zasypiając też :) i te motylki :classic_cool: .... idąc ulicą mijam kobiety żyjące dla kogoś sama przyjemność i pozostałe, ale na nie nie zwracam uwagi, takie czasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gefrajter Kania
Pitolisz hi acynt jak mało kto. Jak się baba okaże nieatrakcyjna to nie dość, że mąż jej nie posuwa to jeszcze będzie ryczeć po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż_40
Jeśli myślisz o kochanku, to w Twojej sytuacji mimo wszystko chyba warto. Mi od jakiegoś czasu chodzi coś podobnego po głowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki26
ja jestem z żoną 2 lata ale zaczyna być nudno a ona nie chce żadnych zmian i eksperymentów. Nawet loda nie chce mi zrobić. Też się zastanawiam nad kochanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu nie kocham męża nigdy go nie kochałam(wpadłam) Jestem atrakcyjną kobietą faceci sie oglądają mam jedno dziecko mąż jest zazdrosny bo jestem atrakcyjna ja chcę kogoś może przyjaciela nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie długo już wytrzymałam z nim i chcę coś dla siebie zrobić poczuć adrenalinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riko69
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz na takim forum czy czacie będzie Ci naprawdę ciężko znaleźć kogoś odpowiedniego. Jeśli jednak się zdecydujesz na takie poszukiwania to na pewno nie umawiaj się zbyt szybko. Dobra znajomość, może nawet przyjaźń powinna trwać minimum kilka miesięcy. Przekonasz się w tym czasie czy komuś zależy tylko na sexie i wykorzystaniu Ciebie czy faktycznie nadaje się na przyjaciela i kochanka. Bądź ostrożna, nie daj numeru telefonu zbyt szybko, jeśli Ci zależy na kontakcie głosowym to skorzystaj ze Skype lub innego komunikatora. Nie będziesz narażona wtedy na telefony i smsy w czasie kiedy nie będziesz sobie tego życzyła. Ewentualnie możesz kupić kartę startową sim za 5 zł a później w razie problemów wyrzucić ją po prostu lub zniszczyć. Rozmawiając nie zdradzaj wprost jakie masz potrzeby i oczekiwania, pozwoli Ci to uniknąć rozczarować kiedy ktoś będzie się próbował do Ciebie dopasowywać na siłę. Będziesz mogła obiektywnie poznać daną osobę i stwierdzić czy emanuje cechami które Ty uważasz za istotne. Taka przyjaźń to piękna sprawa, sam jej kiedyś zaznałem. Dużo wniosła do mojego życia. Jednak nigdy nie zdecydowaliśmy się na spotkanie. Życzę powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie pod budowałeś Gooddie własnie takie rozmowy są przydatne dzięki serdecznie.Właśnie Tego sie obawiam że ktoś po prosu połakomi się na seks jednorazowy i finito zostaję sama z kacem moralnym wobec siebie A gdzie mam go szukać tego konkretnego jak go rozpoznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinajjjjl
Goodie ile masz lat i skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ketonalka - Cieszę się że mogłem cokolwiek pomóc. Na pewno nie ma złotego sposobu na poznanie idealnego faceta przez internet i to bez względu na to czy ma to być kochanek, przyjaciel czy mąż. Na pewno musisz się uzbroić w cierpliwość, wchodzić np na czaty obserwować kto jak się zachowuje na otwartych pokojach, jak się wypowiada itp czasami już wtedy można zauważyć kogoś kto się wyróżnia w tym czatowym bałaganie :) Malinajjjjl - 32 lata - ale nie szukam przygód jeśli pod tym kątem pytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riko69
Moje znajomości internetowe zwykle miały taki schemat: czat, gg, telefon, spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem schemat nie jest taki prosty kiedy ma się już własną rodzinę a szuka się uzupełnienia jakiejś pustki w swoim życiu. Natrafia się wtedy na wiele dylematów, czasami obawa przed utratą bliskich jest większa niż chęć zaspokojenia swoich potrzeb. Jeśli się ma zbyt dużo do stracenia to wszystko analizuje się dwa razy zanim podejmie się ryzyko. Chyba że ktoś jest skrajnie nie odpowiedzialny to najpierw działa a później myśli o konsekwencjach... takiego schematu nie polecam, zwłaszcza osobie która już jest w związku i nie myśli o rozwodzie czy rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allikju
Ketonalka, masz na imię Wiolka i jesteś ze Śląska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riko69
Nie filozofuj :) Pytała jak zapoznać faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riko69
Skomentowałeś moją to ja skomentowałem Twoją. Jest dorosła więc będzie wiedziała kiedy przejść do następnego etapu znajomości aż do pójścia do łożka żeby nie okazało się że koleś "połakomił się na jednorazowy seks i będzie miała kaca moralnego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie skomentowałem Twojej odpowiedzi tylko nawiązałem do niej a to duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Riko69
Mała :D Ale mniejsza z tym, pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejlu
ketonalka- pigułka, odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem czasami trzeba po pracować i wykonać obowiązki domowe wypowiedzi i udzielane rady goodie są bardzo przydatne mądre i logiczne zapewne trzeba dwa razy sie zastanowić niż po pełnic jednorazowy błąd de fakto wiem czego chcę ale odrobina nie pewnosći jest acz kolwiek szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×