Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Invested

Tańsze zakupy, ciekawy biznes MLM zobacz...

Polecane posty

Gość Invested

pisano dziś, 02:55 Witam chciałbym zareklamować nowy MLM, który zapowiada się bardzo dobrzę. Towary są codziennie dodawane i trwają już ostatnie testy i w ciągu kilku dni będzie można kupować ze sklepu. Krótka prezentacja firmy : http://www.speedysha...Tj/Familio.pptx jest to prezentacja w PDF. Tutaj daje link referencyjny: http://www.familo.com/r/invested jestem w szybko rozwijającej się grupie więc naprawdę polecam. Ceny produktów jak na MLM jak dla mnie wyglądają bardzo dobrze. Jedyny minusem jest, że przed rejestracją nie można zobaczyć produktów. Mam nadzieje, że to zmienią. Kurier od 150 zł przy wpłacie na konto jest darmowy. Jeśli chcemy płacić przy odbiorze to przesyłka kosztuje 8 zł. Kurier ma w 2 dni dowozić nam zamówienia. Podam tutaj kilka przykładowych cen i firm : -Podpaski Always ultra nigh duo 2 x 7 szt 8,65 zł -Blend-A-Med Complete 7 Herbal Pasta do zębów 9,45 zł -GOLD CYTRUS Płyn do mycia naczyń (Balsam aloes + avocado) 500ml 1,90 zł -Wafelek Prince Polo Classic XXL 52g 1,30 zł -Kamis Przyprawa do Kurczaka ZŁOCISTA 30g 1,39 zł -Kawa mielona Jacobs Krnung 250g 11,80 zł -Chappi 500g z drobiem 3,19 zł -Fiore Rajstopy Sandra 15 den - rozm. II (kolor: naturalny) 4,67 zł -Wybielacz ACE 1000ml 5,99 zł Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
czyli system polegający na przywiązaniu, sprytnym przywiązaniu do siebie klienta. Ja jestem przeciwna, ale generalnie lubię mieć tą wolność, że mogę pójść do 10 różnych sklepów i w każdej chwili wybrać, a nie już opierać swoje zakupy tylko na jednym. Złoty interes dla właściciela takiego MLM, jest i tak na plusie, nawet jeśli się dzieli jakimś procencikiem z pośrednikami. Grunt, że przywiązuje do siebie ludzi, że kupią u niego, a nie u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Invested
Hmm myśle, że to coś lepszego ponieważ jeśli ktoś się zapiszę i nawet nie będzie chciał budować grupy a my i tak będziemy budować czyli wrzucać nowych pod np. Ciebie to dostaniesz znizki na produkty nawet do 90 % + jest darmowa wysyłka więc sie opłaca kupywać produkty np. pasty, szampony, konserwy itp... Zawsze będzie taniej a sklep i tak swoje zarobi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×