Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iwonekczia

TAOLIVE Akademia Chen Taijiquan

Polecane posty

Gość Iwonekczia

Był ktoś z was na zajęciach w tej szkole? TAOLIVE Akademia Chen Taijiquan? Chciałabym zapisac się na zajęcia, ale nie chce isc na slepo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubiakKarolcia
Ja korzystałam z zajęć w tej szkole i jestem bardzo zadowolona. Czuję sie po ćwiczeniach o wiele lepiej. A nauczyciele są mili i cierpliwi. Chodzi tam bardzo dużo ciekawych ludzi. Jak najbardziej polecam TAOLIVE. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonekczia
A na jakie zajęcia chodzisz i gdzie? Szczerze powiedziawszy nie wiem, jakie wybrać zajęcia... Co lepsze - Tai chi czy Joga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina45
Ja na przykład chodziłam na Medytację stojącą i Formy ręczne. Jest całkiem fajne i przydatne, mamy do czynienia tez z samoobroną więc uważam ze warto chodzić na takie zajęcia w razie dla swojego bezpieczenstwa. Trafiłam na bardzo fajną grupę więc czego jeszcze tutaj oczekiwac :) Ale uwazam ze lepiej wybrać Joga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubiakKarolcia
Jogi tam nie prowadzą :) Nie wiem, skąd macie takie informacje, ale w internecie różne rzeczy można znaleźć. Tai chi to naprawdę coś świetnego i myślę, że nawet lepsze od jogi :) Ja ćwiczę tai chi - czuję się świetnie - i z samym zajęć i z instruktorów jestem bardzo zadowolona. Na tai chi chodzę regularnie, a czasem korzystam z konsultacji feng shui i świecowania uszu. Jeśli chodzi o to pierwsze to bardzo dużo się nauczyłam i uzyskałam odpowiedzi na dręczące mnie pytania. W czasie świecowania - byłam 3 razy czułam się mega komfortowo i wspominam ten zabieg bardzo pozytywnie. właśnie przymierzam się na sesję z gongami ;) Ktoś chętny na dołączenie się do grupy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani 646
Czy oni mają jakąś stronkę www ? Ostatnio myślałam aby się zapisać na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 87655
www.taolive.pl Pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrochipek
dzięki za wrzucenie linka do stronki szukałem takiej szkoły i znalazłem teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika angelo
Chciałbym się spytać czy tam też oferują zabiegi Reiki? Fajnie by było jakby mieli to u siebie :) Z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×