Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość angie22gda

Dobra kosmetyczka Gdańsk?Polecacie kogoś?

Polecane posty

Gość angie22gda

Hej, poszukuje dobrego salonu kosmetyczngego W Gdansku. Chodzi mi glownie o regulacje brwi. Raz zrobilam w jednym salonie(nie wskaze,bo byloby to chamstwo) i inna kosmetyczka nie wierzyła,że osoba po szkole,może tak kogoś oszpecić. Chcę,żeby było dobrze, a nie drogo. Lokalizacja dowolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w trójmieście
bardzo dobrze robią to panie z Lily Rose Spa, dojeżdżają do klienta, rozkładają sprzęt w domu i robią na miejscu, ale wbrew pozorom, w pełni profesjonalnie. Ja jestem z nich bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Emilia z OME Kużniczki - wg mnie najlepszy kosmetolog w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluńka2
ja chodzę do BeautyBox Nails, na Obrońców Wybrzerza. Świetny punkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy trafiłam do salonu La Monique w Luzinie bardzo często go odwiedzam. Robię tam sobie nie tylko regularnie paznokcie, ale również korzystam z usług fryzjerskich i co jakiś czas decyduję się na zabieg kosmetyczny. Jestem zadowolona więc polecam. Ofertę możesz sprawdzić na stronie pod adresem www.la-monique.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Polecam z całego serca Panią Annę Lipską-Bucholc.
Wyleczyła mi bardzo zaawansowany trądzik. Jest na prawdę świetnym fachowcem godnym polecenia.
Prowadzi bardzo obszernego bloga o problemach z buzią www.sekretycery.pl.
Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marszela

Polecam panie z salonu Estela. Zawsze byłam zadowolona z każdej z pań :) Są mega miłe i super doradzają. Korzystałam z mezoterapii, robiłam paznokcie, hennę, a ostatnio skusiałam się na depilację. Ze wszystkich zabiegów byłam zadowolona. Paznokcie się długo trzymały, mezoterapia zrobiona była naprawdę fachowo. Depilacja bezbolesna ;) i efekty na długo się utrzymują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją sprawdzoną kosmetyczkę,  ja od pewnego czasu zaufałam małej klinice urody bardzo dobrze się u nich czuję, profesjonalne doradztwo w doborze zabiegu, jestem alergikiem do tego problem z trądzikiem różowatym, po kilu wybranych zabiegach już widzę poprawę, skóra się wyrównała jest gładsza, jestem bardzo zadowolona, same poczytajcie o ich zabiegach ttps://malaklinikaurody.pl/kosmetyka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Mogę tylko polecić salon Dolce Vita w Gdyni! Jeszcze na dodatek świetni fryzjerzy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Świetne miejsce na mapie Gdańska to joliesse.eu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie mogę polecić gabinet Beauty Therapy na ul Góralskiej. Ładny i przytulny gabinet i co najważniejsze pracują tam fajne i kompetentne dziewczyny które znają się na swojej pracy. Ostatnio zrobiły mi perfekcyjnie oczyszczanie twarzy. Spokojnie ich polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie jest w Magnific Spot. Dziewczyny ogarnięte. Znają się na swojej pracy. Mają nowoczesny sprzęt.  Szeroką gamę usług kosmetycznych. Ja ostatnio zrobiłam sobie u nich karboksyterapię super sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magnific Clinique - to jest super salon kosmetyczny. Dziewczyny znają się na rzeczy. Są dokładne i mają wiedze i doświadczenie, korzystają z dobrej jakości kosmetyków. Sam gabinet tez ładnie urządzony. Jak dla mnie to najlepszy salon w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×