Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yossa85

Menu na chrzciny

Polecane posty

Gość yossa85

Niedługo będziemy chrzcić naszą córeczkę i mam problem z wymyśleniem menu na tą uroczystość. Po przemyśleniach postanowiłam że ugotuję rosół z makaronem a na drugie danie ziemniaki, mięso i jakieś surówki. Potem oczywiście tort, kawa i zimna płyta. Proszę Was o radę jakie mięso przygotować na drugie danie (ma być 10 osób), ile zrobić rosołu, ile ziemniaków, ile makaronu, jakie surówki, itp. Chciałabym jakieś mięsa zrobić żebym nie musiała siedzieć cały czas w kuchni. Myślałam o czymś w piekarniku. Macie jakieś przepisy? Proszę o pomoc.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byłam na chrzcinach, gdzie podane były pałeczki z kurczaka (pieczone w folii, z przyprawami) i mięsko z sosem grzybowym do wyboru. Jeśli robisz surówkę to może dla alternatywy do wyboru podaj np. gotowaną kapustę czy kalafior, fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkashdfa
Ja robiłam : do wyboru - rosół z makaronem - krem z zielonego groszku na drugie : ziemniaki z koperkiem kotlety schabowe pieczone nogi z kurczaka kotlety mielone z mięsa drobiowego - głownie dla młodszej częsci gości, bo wiedziałam, ze dzieciaki uwielbiają... ale i dorosłym smakowało. Ja robię takie małe koltlety.. jak kuleczki na raz do buzi. zwyłka mizeria mix sałat+oliwki+feta+pomidor + sos vinegret sos czosnkowy sos serowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×