Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grajdol

szukam chętnej z dolnośląskiego

Polecane posty

Gość grajdol

jestem pierwszy raz , na tym forum , i tak nazbieralem wiele odwagi , jestem pięćdziesięciolatkiem , raz na dwa , raz na tydzień , różnie, jestem na Dolnym Śląsku , jest na tym forum jakaś chętna PANI , spędzić miłe chwile ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajdol
nie chodzi o takie podejście ja myslisz , to bardzo płytkie.. skąd wiesz czy nie mam też ochoty na ROZMOWĘ przez duże R ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgyhui
jestes wolny czy w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajdol
nie , nie jestem wolny , jestem w związku , jeżeli związkiem mozna nazwać mieszkanie pod jednym dachem i wspólne zapełnianie lodówki , koszenie trawnika, i wielu innych "wspólnych związkowych" czynnosci które nie wymagaja porozumiewania sie SŁOWEM , lub innych zażyłosci, chyba jasno odpowiedziałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak myslałam - żona się znudziła albo cię przejrzała i ma w dupie, wiec ty chcesz sobie zbajerowac jakąs naiwną do ruchania, jakież to typowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajdol
ja pierniczę - chyba masz problemy ze sobą i w swoim związku....kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co mi związek? nie lubię być oszukiwana, dziękuję więc już za takie "przyjemności". nawet nie potrafisz mi normalnie odpowiedzieć, widać że trafiłam w sedno i nie masz jak się wytłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajdol
nie muszę się tłumaczyć , kto się tłumaczy ten sam się oskarża , trafiłaś do tarczy ale nie w sedno , podejście jest uzależnione od priorytetów , jeżeli znasz moje lepiej ode mnie to trafilaś w sedno , ale jeżeli nie to jednak może kulką w płot , tarcza gdzie s tam wisi, oczywiście Twoje podejscie moze być prawdziwe ale nie musi... prawda ... masz nierozwiązane problemy , lub przykre doświadczenia , nie mogę przepraszać za cały męski ród.. bo i tak w oczach kobiet mamy opinię szszarganą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajdol
grajdol11@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież zdradzasz albo dopiero zamierzasz zdradzać żone, z tego nie da się wytłumaczyć :o jesteś zwyczajnym skurwysynem, życze ci żeby ci fiut odpadł skurwielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja piernicze
powiem ci coś w tajemnicy, większość samców to perfidni kłamcy i zdradzacze, robia to nie raz, i nie dwa, żal im kasy na dziwki to szukają łatwych dóp do róhania, posciemniaja trochę o rozmowie przez R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja piernicze
przestan grajdol tę durna fote z netu wkejać i tak kazdy wie ze nie twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajdol
bez sensu , to nie moja ta durna fota.... jakaś masakra , wypisuję sie stąd ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja piernicze
a najbardziej wkórwiają mnie takie oto teksty:: ""jestem w związku , jeżeli związkiem mozna nazwać mieszkanie pod jednym dachem i wspólne zapełnianie lodówki , koszenie trawnika, i wielu innych "wspólnych związkowych" czynnosci które nie wymagaja porozumiewania sie SŁOWEM "" jakimż trzeba być..... ech szkoda by to gadać żonie to powiedz, że tylko lodówkę zapełniasz i poszukasz sobie nowej dupy, ciekawe cóż połowica na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajdol
ale dzis zrozumialem jak brak mi zwyklego kontaktu, usmiechu, przytulenia. dzi podczas koszenia trawnika zrozumialem kochana ze spedzamy ze soba za malo czasu. och:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja piernicze
to idź do zony i powiedz JEJ to, porozmawiaj, przytul, nie szukaj kochanki bo skrzywdzisz dwie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ale ja piernicze, niestety sama się o tym przekonałam, widzę co się dzieje wokół mnie. faceci to żałosny podgatunek, nadają się tylko do rozmnażania, nie wiem do czego więcej mogą być przydatne te zakłamane skurwysyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grajdol
.. no cóż , trochę masz racji , pięknie to pokazał Machulski w Seksmisji , stary film , ale jakże życiowy , no tak to jest jakoś skonstruowane , wcale nie musisz się z tym zgadzać i chwała Ci za to , ale jakoś ten świat tak sam się skonstruował , a reszta próbuje to zaakceptować lub nie , jeżeli nałoży się na to jeszcze negatywne życiowe doświadczenia , to nic tylko strzelać i tak właśnie się biorą masowe mordy w stanach... ale życzę Ci abyś przejrzała na oczy przez różowe okulary.... trzymaj się "ja pierniczę "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiej chętnej pani to tutaj nie znajdziesz, bardziej takie panie blisko lasu stoją:) na dolnym śląsku pewnie też je znajdziesz lub w gazecie wrocławskiej w rubryce: towarzyskie albo w internecie na stronkach erotycznych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtfuhijl678990
jak masz chec to se wkrec srobke w dopke nr5:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×