Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prosze o opinie

Zespół ARAMIS Świdnica?

Polecane posty

Gość Prosze o opinie

Hej, miał ktoś może ten zespół na weselu? Bo mają całkiem ciekawe demo i widzę, że ludzie rezerwują już terminy na 2014 rok, warto? Bo bardzo mi się podobają, ale żeby prawie dwa lata wcześniej zamawiać zespół to masakra jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zdecydowanie zespół muzyczny Agmaro. Dzięki nim goście na weselu mojej kuzynki świetnie się bawili. Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać! www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Zespol-Muzyczny-Agmaro.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam tu ewelina zęsto bywam n impezach i widziałąm dużo zespołów ze świdnicy takżę te dwa o których piszecie ale one wszystkie są conajmiej o dwie klasy niżęj niż zespół IMPULS to jak oni graj i co potrafią zrobić z publicznością tego cała reszta raczej nigdy nie będzie w tanie zrobić stwarzają taki klimat którego nie da się opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Aramis gorąco polecam grali na weselu mojej kuzynki, pełen profesjonalizm. Wszyscy goście świetnie się bawili przy ich muzyce . Naprawdę gorąco polecam ten zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annapotak
Ze Świdnicy moja siostra wynajęła zespół EKSPERT i mogę z czystym sumieniem polecić. Dawno nie byłam na tak udanym weselu. W końcu odpowiednia oprawa muzyczna to mega istotna sprawa podczas takiej uroczystosci. Grali dobre kawalki- malo kto siedzial przy stole, parkiet byl ciagle oblegany :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Zespół Ekspert za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu! :) Było znakomicie, profesjonalnie, świetne nagłośnienie a piękne głosy na długo pozostaną w pamięci wszystkim gościom. Pełna profeska, występ przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania :) Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zespół pod słońcem! Wokale lepsze niż nie jednej piosenkarki! Każdy gość podkreślał, że muzyka była wspaniała. Dziękujemy za oprawę muzyczną naszego wesela i jeśli ktoś zastanawia się czy wybrać Zespół Ekspert to zapewniamy, że WARTO! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oceniam zespół Ekspert bardzo dobrze, bo miałam przyjemność być na imprezie, gdzie grali i to było coś niesamowitego. Dzięki ich muzyce była to impreza z przytupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grali u nas na weselu, najlepszy zespół na świecie to zespół EKSPERT super impreza polecam wszystkim. dziękuje za super zabawe i miłą atmosfere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Ekspert rewelacyjny!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy w 100%. Goście bawili się świetnie. Profesjonalni i konkretni.! Dziękujemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspert! Doskonale zajęli się oprawą naszego wesela w muzykę, prowadzenie oraz zabawę! Bez Nich nie byłoby takiej imprezy. Nie musieliśmy się o nic martwić. Idealnie wyczuli po krótkim wywiadzie, co nam się podoba, a co nie. Repertuar fantastyczny! Praktycznie wszyscy goście tańczyli do białego rana, co oznacza, że było na prawdę super! Dziękujemy Wam, że tak wspaniale poprowadziliście całe wesele! Gorąco polecamy Ekspert na wszelkiego rodzaju przyjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się zastanawiasz nad idealnym zespołem, to tylko Ekspert!! Tydzień po weselu a u nas dalej weselny klimat :) Bardzo dziękujemy za tak wspaniałą oprawę muzyczną. Było fantastycznie, goście są Wami zachwyceni, od przyjaciół na babciach kończąc. A my nie moglibyśmy sobie tego lepiej wyobrazić, jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecamy zespół Ekspert w 100%, chłopaki dali czadu ,goście nie schodzili z parkietu i bawili się do białego rana.Pozdrawiamy i dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , zgadzam się z przedmówcami , zespół Ekspert jest bardzo profesjonalny , znakomicie zabawiają gośc***arkiet jest cały czas zajęty, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda448
U Mnie na weselu zagrał zespół Ekspert. Dobrze ich wspominam właśnie dlatego, że potrafili stworzyć świetną atmosferę przez co każdy z gości bawił się wyśmienicie. Polecam ich każdemu kto planuje wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z Magdą! byłem na wielu weselach, ale żadne nie zapadło mi w pamięć tak jak to , na którym grał zespół EKSPERT. Nie wiem, jak oni to robią, ale potrafią wyczarować magiczny klimat i sprawić, że wszyscy bawią się przez całą noc z uśmiechem na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspert to ekspert, profesjonalista w swej dziedzinie i muzycy z powołania. Można brać w ciemno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Wam zespół Ekspert, naprawdę nie ma sobie równych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół ekspert! są najlepsi nie tylko w okolicy, ale na całym świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka

ja również mogę szczerze, z serca polecić zespół Ekspert! mają ogromny repertuar i ogromne doświadczenie, każde wesele z nimi to strzał w dziesiątkę i gwarancja udanej zabawy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×