Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spdf

przepisanie ocen na drugim kierunku

Polecane posty

Gość spdf

Czy ktoś może mi doradzić co powinno się znaleźć we wniosku o przepisanie ocen z innego kierunku studiów? mam tam napisać wszystkie oceny z egzaminów, czy tylko te, które chcę, by mi przepisano? I np. jeśli miałam zajęcia z technologii informacyjnej, które nie zakończyły się egzaminem, a na drugim kierunku jest z tego egzamin, to mogą mi ocene przepisać? Pomóżcie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttttttt
Jak chcesz mieć przepisaną ocenę z kierunku, z którego nie dostałaś oceny?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spdf
no np. z matematyki z której miałam egzamin na pierwszym kierunku, a która również jest na tym, który zaczynam w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Jeśli chodzi o to co powinno znaleźć się we wniosku to nie wiem, bo nigdy tego nie robiłam, ale przepisanie ocen leży w dobrej woli prowadzącego zajęcia i od niego zależy jak rozpatrzy podanie. Wiem, że u nas niektórych nie chcą przepisywać wcale, inne przepisują jak leci, a z innych np. zaliczają tylko ćwiczenia a egzamin i tak trzeba pisać. Także różnie to wygląda, najlepiej iść zapytać do dziekanatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttttttt
Na państwowych uczelniach to wyłącznie dobra wola wykładowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttttttt
"jeśli miałam zajęcia z technologii informacyjnej, które nie zakończyły się egzaminem, a na drugim kierunku jest z tego egzamin, to mogą mi ocene przepisać" ja odniosłam sie do tego zdania, bo dla mnie jasno wynika, ze miałaś dany przedmiot, ale nie zakończył się egzaminem, a na nowych studiach chcesz by Ci przepisano ocenę? jaką ocenę? skoro jej nie był?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spdf
różnie to bywa, ale ja znam przypadki, gdzie dziekan przepisywał oceny na wniosek studenta.... chyba najlepiej jak zadzwonie do dziekanatu faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spdf
jak nie ma się egzaminu, to jest przedmiot z notką "zaliczone" albo wystawia się ocene na podstawie kolokwiów - tak więc miałam ocene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×