Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta bez uczuc

wspominacie jakis seks?

Polecane posty

Gość kobieta bez uczuc

Szczegolnie cieplo;)?Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżbietka0101
dzisiaj rano mąż nie poszedł od razu do pracy, został w domu, i po wysłaniu dzieciaków do szkoły (14,16 lat) zaczął sie do mnie dobierać w kuchni, zrobiłam sie od razu wilgotna, wziął mnie od tyłu przy bufecie, pózniej wskoczylismy razem pod prysznic, pieścił mnie od tyłu po karku, plecach,pupie, wsnunął język od tyłu w moją goraca szparkę i skończył na moim brzuchu, na koniec wskoczyliśmy do łóżka, najpierw pchał mnie od tyłu a pózniej wskoczyłam mu na twarz, pózniej na niego, bardzo krzyczałam a okna były uchylone, sąsiadka którą spotkałam w sklepiku przed godziną powiedziała mi że " nieżle musiało tam być ale zebysmy to robili ciszej bo jej małe dzieci usłyszały i pytały kogoś mordują ?' no i że mam iskierki w oczach, dawno juz tak nie poluzowałam z mężem, ale dobry jest facet, mielismy mały kryzys przez ostatnie miesiace, nie kochalismy sie już ze 6 -mcy, warto było czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dog_in_the_fog
pierwszy, był cudowny, bezbolesny, kosmiczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez uczuc
Elzbietka...widze,ze 'kopiuj-wklej' masz opanowane do perfekcji praviku. dog...pierwszy?serio?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikoo999
ja bardzo milo wspominam spontaniczny numerek na klatce schodowej z moim kochankiem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×