Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGA 251

MASZYNA DO SZYCIA Z LIDLA.

Polecane posty

Gość AGA 251

Czy warto kupić taką maszynę? Może któraś z pań ma taką.Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwory dwugłowe
Zaprzyjaźniony naprawiacz maszyn do szycia rzekł mi, że cytuję "tego chińskiego gówna to nawet do naprawy nie przyjmuję" Masz dwie stówki do wydania to kup starego poczciwego łucznika walizkowego z lat 70-80. Dłużej ci posłuży, choćby z tej przyczyny, że wszystkie części w środku ma metalowe i jest - jakby to ująć.. hm.. Niezajebywalny. Tak, to odpowiednie słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potwory dwugłowe
Mam nową maszynę do szycia, niby singer, ale połowa części w środku plastikowa. Dobrze że pan naprawiacz maszyn jest zaprzyjaźniony, bo już dawno koszty napraw przewyższyłyby koszty nabycia. A nie szyję żadnych cudów, ot, podwijam zasłonki, skracam nogawki, podszywam odprute podkłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA 251
Będą w Lidlu w poniedziałek, cena 329 zł. Mam starego Łucznika, ale się zepsuł. Chciałam kupić Singera 8280 albo z Lidla. Mają dobre opinie. Łucznika i tak naprawię, ale mam zamiar kupić maszynę nowego typu. Bardzo dziękuję za opinię.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA 251
Im więcej szukam , tym głupsza jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iimajka
Ciekawe, czy "zaprzyjaźniony naprawiacz" zajrzał do tej maszyny? Nowe Łuczniki mają chińskie podzespoły i co tańsze to platikowe, a silver crest jest w środku metalowy i sprawuje się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa,ofc!
Ale Potwory dwuglowe pisała o STRYCH Lucznikach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi maszynę do szycia naprawiała ta firma: http://zaszywarki.pl/ na szczęście bo już myślałam że pójdzie na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... no nie wiem czy maszyna z lidla to nie jest troche wyrzucenie kasy w błoto? Ja bym sie bała :/ jak już kupować cos to porządne... Ja mam taką maszynę: http://www.hillob.pl/index.php/kategoria_1,produkt_31 - zainwestowałam trochę kasy, ale szyje rewelacyjnie i nic sie nie psuje,a korzystam z niej naprawdę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, ja osobiście raczej bym nie skusiła się na maszynę z lidla... już wolę coś naprawdę porżądnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam takich pozycji rodem z supermarketu. Lepiej kupić jakiś model z tej strony: http://bernina.pl - świetnie się sprawdzają zarówno dla mniej, jak i bardziej zaawansowanych hafciarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć, tak naprawdę. ze sprzętami z supermarketów problem jest taki, że czasem można trafić na coś, co jest naprawdę spoko, a innym razem na rzecz, którą się będzie reklamować co dwa tygodnie, chyba że się weźmie zwrot pieniędzy :/ jeśli chodzi o domowe maszyny do szycia, to wg mnie, najlepiej szukać tam, gdzie najbardziej cenione marki, na przykład na impall http://impall.pl/product/index/category/19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam maszynę z Lidla Singer S14-78 (overlock) jestem bardzo zadowolona. Nie mogłam sobie pozwolić na droższą, a cena w Lidlu była bardzo atrakcyjna, była tańsza niż maszyny na olx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszwaczka
Też jestem posiadaczką owerloka Singer S 14-78, na razie nie mam mu nic do zarzucenia. Kupiony w Lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydka11

nie, jak maszyna to szycia to tylko i wyłącznie Łucznik 😉 wieloletnia tradycja 😄 zresztą na forum przepisznaszycie.pl na którym się udzielam większość osób podzieli moje zdanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ostatnio kupiła i bardzo sobie chwali, bo dużo rodzajów ściegów i może szyć różne materiały. Chodzi jak brzytwa, nie zrywa nici, marzenie, za całe 180 zł 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×