Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 999333555

fundusz alimentacyjny

Polecane posty

Gość 999333555

potrzebuje porady,ex mojej siostry przez 3 mce placil po rozwodzie zasadzone alimenty na 2 dzieci w kwocie 250 zl,teraz slad po nim zaginal,zwolnil sie z pracy i komornik rozklada rece,pytanie czy siostra dostanie pieniazki z funduszu aliment?zarabia najnizsza krajowa,jeli tak to co musi zrobic?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech się zgłosi
do MOPSU, tam jej wszystko powiedzą jak załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
999333555 potrzebuje porady,ex mojej siostry przez 3 mce placil po rozwodzie zasadzone alimenty na 2 dzieci w kwocie 250 zl,teraz slad po nim zaginal,zwolnil sie z pracy i komornik rozklada rece,pytanie czy siostra dostanie pieniazki z funduszu aliment?zarabia najnizsza krajowa,jeli tak to co musi zrobic?pozdrawiam ... nie wiem jak jest teraz, bo być może procedury się zmieniły... ale kiedyś było tak, iż musiałam uprawdopodobnić miejsce pobytu ex... tzn. musiałam wystąpić z wnioskiem do Biura Adresów w Warszawie z zapytaniem o aktualny adres, miejsce pobytu ex ... po uprawdopodobnieniu miejsca pobytu mogłam składać wniosek do AF ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999333555
ale nie wiadomo gdzie ex jest,czy wyjechal czy przeprowadzil sie,nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm jaaaaaaa
Ja nie musilam szukac ,gdzie mieszka..podalam adres zameldownia,ale tylko u komornika...od komornika bierzesz zaswidczenie,ze nie placil przez osttanie 2 miesiace ,oprocz tego z Urzedu Skarowego zaswiadczenie o dochodach za poprzedni rok,z Zus o oplacanych skladkach zdrowotnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm jaaaaaaa
a czemu tylko 25ozl na 2 dzieci???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999333555
tak zasadzil sad tzn 250 zl na 1 dziecko,a ile sie czeka by dostac pieniazki z funduszu?ex jest nienamierzalny,w miejscu zameldowania nie widziano go 3mce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999333555
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie płacę
999333555- a co taka/i zdziwiona/y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×