Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiająca sie

doradźcie co mam zrobic? praca w banku czy jako posrednik finansowy?

Polecane posty

Gość zastanawiająca sie

Mieszkam w miescie średniej wielkośći, z pracą ciężko. Od prawie roku pracuje w pośrednictwie finansowym, na zasadach własnej działalności. To wiąże ze sobą koszty, które muszę ponosić. Dopiero od paru miesięcy zaczęłam zarabiać i nie są to wielkie sumy w tym miesiącu 1000 zł w następnym dostanę 2000 zł.A ZUS co miesiąc muszę płacić. w natępnym roku kończy mi się mały zus i bedę ponosić jeszcze większe koszty. Dlatego zastanawiam się czy nie przyjąć pracy w banku. Tam przynajmniej będzie podstawa. Koleżanki, które ze mną współpracują a które pracowały w bankach (odeszły ) odradzają mi to bardzo , mówią o mobbingu i poniewieraniem pracowników. Czy tak jest w każdym banku? do tego mam juz 27 lat ( od 3 lat mężatka) chciałabym mieć dziecko , w banku na umowie o pracę mogłabym miec mniejszą przerwe w pracy, co lepiej wygląda w cv. Co byście zrobili na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie
jak dla mnie tylko bank, czy pracowałaś w banku? jak cie traktowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie tylko bank
zależy na jaki oddział trafisz i na jakich ludzi... czyli jak wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie
zależy ale podobno teraz w czasie kryzysu jest strasznie w każdym banku i tylko sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż. Dlatego się wacham a tu stresu nie mam jest fajna atmosfera w pracy.tylko kasy brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie tylko bank
wszędzie tak teraz jest i nie tylko w bankach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie
czyli ty byś spróbowała. Dzięki za odpowiedź. A swoją drogą szkoda że teraz wszędzie tylko mobbing i stres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie
ponawiam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie
credit agricole, chcialabym jeszcze dostac oferte z m banku ale nie dzwonia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie
a kolezanki przyszy z pko sa i pko bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkmi_LLa
pracowałam w kilku bankach i to prawda, wszędzie mobbing, wyzysk i poniżanie. Straszenie zwolnieniem jest na porządku dziennym także można się przyzwyczaic, tyle że pewnego dnia przyjdziesz i naprawde cie zwolnią. Przecież ostrzegali W doadtku też musisz sie nastawić na roznoszenie ulotek po miescie, zaczepianie ludzi pod placówką, i obdzwanianie książki telefonicznej na zapleczu aby zwabić klienta do oddziału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Credit Agricole to nie tragedia :) Moze byc ok. Ale tez nie musi. Na działalności wiesz sama na czym stoisz - jeśli czujesz sie stabilnie to nie zmieniaj na etat. Jeżeli jednak nie wiesz kiedy spodziewac sie nastepnego dochodu a przyszlosc jest jedna wielka niewiaadomoa to wybierz etat. JA bym na twoim miejscu sprobowal sie skupic na dizalalnosci. W banku z doswiadczeniem jako posrednik prace dostaniesz zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkkmi_LLa
aha pisałam na przykładach getin, euro, polbank, kredyt bank no i koleżanka pracowała w lukasie czyli dzisiejszy credit agricole i przezywała to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie
a co myślicie o m banku, tam stanowisko bardziej mi odpowiada? jezeli chodzi o dzialalnosc to narazie jest ok bo jakies pieniadze sa ale co bedzie jak zajdew ciaze i nie bede mogla tyle pracowac a zus duzy a jak nie bede mogla wcale? sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie
życie jest do Du..... Dlaczego nie ma pracy biurowej? tylko w sprzedaży, na produkcji albo dla inżynierów. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vkhbkhj
bo dzięki sprzedazy wszystko się kręci a prace biurowe są dla znajomych na których ktoś musi pracować sprzedając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca sie
złożyłam dziś wypowiedzenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×