Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zuzia001

lekarz zniszczył mi twarz laserem,proszę o pomoc!

Polecane posty

Gość zuzia001

Lekarz medycyny estetycznej zniszczył mi całkowicie twarz laserem, gdzie napisać w sprawie naprawienia szkody przez tego lekarza. Gdzie się odwoływać. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia001
Nik nigdzie nie pisał? Chodzi mi o nadzór medyczny nad takimi placówkami. Jeżeli nie to są kan.prawnicze które, dopiero po wygranej sprawie odszkodowawczej,pobierają swoją prowizję w zależności od wsądzonego odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunga
A jak ci to zrobil co dokladnie bo ja tez miaalm zabiegi rozne laserem poprawy nie widze wcale a kasy mi nikt nie zwroci to cwaniaki sa jeskli mozesz opisz to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy zniszczył? Czy możesz pokazać zdjęcia, albo opisać mniej więcej co się stało? Bo najczęściej niestety słyszę, że nie ma żadnego efektu... i proszę napisz ile jesteś poi zabiegu. Może coś zaradzimy byś wróciła do stanu sprzed zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynnnnkowaa
w jakim celu mialas zabiegi?? ja chcialam pozamykac naczynka ale teraz sie boje, co sie stało dokladnie po zabiegach?? ogolenie to idź "zareklomować" do niego usługę i może poproś o darmową naprawę i zwrot kasy, jeśli nie to chyba tylko sąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia001
Miałam 6 zabiegi w odstępach 3 - 4 tygodniowych zabieg laserem fraxel i co2, po tych zabiegach jestem około 8 miesięcy i od dłuzszego czasu widzę,że z moją twarzą dzieje się coś niedobrego,skóra pod oczami stała się cieniuteńka a powieki dosłownie mi wiszą, w obrębie brody mam głębokie załamania skóry i widać tak jakby zakładki i dołki robiły się - błagam jak można sobie w takim wypadku pomóc,co robić gdzie się udać,jestem załamana.Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkawarka
wspolczuje i jednoczesnie namawiam, bys udala sie po porade do jakiegos adwokata - sa w kazdym miescie tacy, ktorzy bezplatnie maja dyzury i udzielaja porad prawnych. albo moze masz jakiegos znajomego prawnika, ktory moglby ci udzielic pomocy? Jesli chodzi o zniszczona skore twarzy, to namawiam, bys udala sie do doswiadczonego dermatologa po porade. obawiam sie, ze twoj lekarz w sposob nieodpowiedzialny i bestialski zniszczyl tkanke laczna w skorze, ktora odpowiada za jej elastycznosc i mlody wyglad, i teraz bedzie potrzeba wiele czasu i cierpliwosci, by ta tkanka laczna na nowo sie odbudowala. trzymam kciuki za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkawarka
dobrze by bylo, zeby wreszcie niedoszle klientki gabinetow estetycznych pojely, ze wszystkie swinstwa typu lasery itd. to sciema. chodzi o to, by raz zakupiony sprzet sie zwrocil i stad te nachalne posty-reklamy roznych gabinetow podszywajacych sie za prawdziwych pacjentow. a naiwne kobiety sadza, ze to autentyczni pacjenci po udanych zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia001
Bardzo dziękuję,za słowa wsparcia. W poniedziałek udam się do dobrego dermatologa,niech sam oceni stan mojej skóry. Przez okrs około dwóch miesięcy"moich obserwacji" widzę jak z dnia na dzień jest gorzej,aż boję się pomyśleć co będzie dalej. Jestem załamana całymi dniami chodzę i połakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warkawarka
nie zamartwiaj sie na zapas, tylko badz dobrej mysli. odwiedz nie jednego a moze z dwoch dobrych doktorow - bys miala szersze rozeznanie. uwazam jak najbardziej, ze twoj nieodpowiedzialny lekarz powinien poniesc kare za swoje czyny. istnieje cos takiego jak prawa pacjenta i zadoscuczynienie z jego strony wobec ciebie jest nieuniknione. zwrot pieniedzy za zabiegi, ktore zniszczyly ci skore to minimum kary, jaka powinien poniesc ten partacz. jesli nie dobrowolnie, to na drodze sadowej. i nie z nerwami, bo to tylko pogorszy twoj stan psychiczny, ale spokojnie i w sposob zaplanowany, z odpowiednim poparciem, dochodz swoich praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia001
Bardzo dziękuję warkawarka, za wsparcie,dodanie otuchy i dobre rady. Zrobię tak jak napisałaś. Gorąco Pozdrawiam. Odezwę się w krótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowanyyy
Ja mam inne zdanie w tej kwestii,pisze na podstawie wlasnych doswiadczen. Jestem po nieudanej korekcie nosa,wiem ze zaden lekarz nigdy nie przyzna sie do bledu.Oni sa ubezpieczeni na wielie sumy a w sadzie i tak przegracie. To jest jak w polityce, nie dojdziesz swego, jak chcesz to walcz,ale wiem ze nie wygrasz.Szkoda nerwow,pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króóóólowaaa nooocyyyy
zuzia, a byłaś u lekarza, który Ci to zrobił? przecież istnieje coś takiego jak reklamacja i najpierw człowiek się udaje do tej osoby, która źle wykonała usługę a nie od razu do sądu uważam, że powinien zwrócić pieniądze i zaproponować coś co poprawi stan skóry (chociaż nie wiem, czy nadal chciałabyś korzystać z jego usług) współczuję Ci bardzo i jeszcze ciekawa jestem, co to za lekarz- sprawdziłaś czy jest specjalistą w tym co robi? czy sprawdziłaś czy np. jest na liście stowarzyszenia lekarzy dermatologów medycyny estetycznej? - pytam po to, bo chcę się dowiedzieć czy nawet tacy lekarze potrafią spartaczyć- sama korzystam z usług medycyny estetycznej i po prostu chcę wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia001
Oczywiście,że byłam u lekarza,ale on nie poczuwa się do winy i szuka przyczyny we mnie - niestety żałosne to,jego stwierdzenie,jest. Po wizytach u dermatologów pójdę jeszcze raz,zobaczymy co wtedy powie. Drogie Panie któraś z Was pytała u kogo byłam,na razie nie mogę powiedzieć, ale dla zainteresowanych powiem,że był to lekarz dermatolog który również zajmuje się medycyną estetyczną. Gdy nie dojdę do porozumienia z lekarzem wówczas podam jego dane - przecież on się reklamuje w internecie,no to ja opiszę i pokażę fragment mojej twarzy,że przed zabiegami wygladałam tak,a po zabiegach u danego lekarza wyglądałam obecnie tak i Panie same ocenią czy warto korzystać z usług tego lekarza. Mam takie prawo,gdyż jest to moja twarz,a zabieg wykonał dany lekarz. Podejmując się wykonać u mnie dany zabieg,powinien wiedzieć czy może wykonać czy nie. Bardzo Wam kochani dziękuję,za słowa otuchy i wsparcia, będę walczyć o swoje,zobaczę co da się zrobić w tym kierunku, na obecną chwilę,jeste bezsilna i załamana.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króóóóóóólowa nooocyyyy
zuzia, tak sobie pomyślałam, żebyś może skontaktowała się na początek z rzecznikiem praw pacjenta : http://www.bpp.gov.pl/index.php?id=kontakt chyba tam Cię poinformują co i jak możesz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne i szczerze współczuje. Nie rozumiem co to za lekarz. Przecież to oczywiste, że kolagen zaczyna się produkować po 3-cim tygodni od zabiegu. Dlaczego wykonywał te zabiegi tak często? Staram się alarmować, że te zabiegi wykonuje się nie częściej niż co 6 miesięcy ;-( współczuje i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia001
Dziewczyny,jesteście kochane,bardzo Wam dziękuję. Cieszę się,że mnie wspieracie, oczywiście skorzystam z porady RZ.P.P i za ten e-mail szczególnie dziękuję. Jestem bardzo załamana i każde słowo wsparcia pomaga mi,gdyż wiem,że nie jestem z tym zupełnie sama.Chcę wierzyć,że wszystko zakończy się dobrze. Jeszcze raz Bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje i mam podobnie
tylko, że ja po falach radiowych - opadającą skórę twarzy, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś dobrze pisał z nimi rzadk
kiedy dojdziesz swego ale powodzenia:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunga
ja mialm tez zamykane naczynka roznymi lacerami ipl i innymi i leczony rumien ale nie pomoglo a tyeraz mam tez masakre na twarzy bo pelno plam zaczerwienien i naczynek do tego burak no a pod oczami tez mi popekaly zylki tragednia pieniadze w bloto to nie male wiec nei wiem czy pogorszenie mam po nich ale one chyba nie szkodza jedynie nie pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca tak jest. Lasery naprawdę potrafią dać dobre efekty. Niestety by ich używać nie trzeba wiedzieć jak działają - wystarczy kupić. Także wiele osób nawet bez wykształcenia medycznego, a nawet kosmetycznego bierze się za ich używanie. Z resztą co mam mówić - jak ktoś nie jest głodny wiedzy i sam nie poszpera w literaturze i nie pomyśli to nigdy się nie nauczy ;/ i to jest smutne - napisane przed nazwiskiem dr, lek. med., mgr, lic. itp - a niestety od czasu ukończenia szkoły nie przeczytali ani jednej publikacji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jak jest
udało Ci? mi zniszczono skórę falami radiowymi, podobnie jak ty miałam wykonywane zabiegi co 3 tygodnie, zapewniano mnie, że tak zaleca producent, zabiegi miałam w 2011 roku, wiec to jest nierealne by dojść swojego dzisiaj, zbyt wiele czasu minęło, ale za Ciebie trzymam kciuki, trzeba w końcu zrobić porządek z tą samowolką i brakiem profesjonalizmu na rynku laserów, rf i innego badziewia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu bardzo proszę o informację, czy lekarz przyjmuje w mieście znajdującym się na terenie woj. śląskiego? Mam tą samą sytuację i może razem uda nam się coś zrobić, porozmawiać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie!!!
Włosy mi sie jeza na głowie! Same partactwo! Zuza który to był lekarz ? Czy nie z Poznania? Z tego co wiem był tam taki co robił zabiegi laserowe z tragicznymi efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - i dlaczego ja
tego wszystkiego nie przeczytałam przed zabiegiem,Boże za jakie grzechy ja tak cierpię!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zuzy
Ja robiłam fraxelem jeden raz powieki ale za granica i powiem ze efekt jest świetny. W Polsce lekarze nie potrafią używać laserów . Zabierają sie za rzeczy ktore przewyższają ich umiejętności. Znam 3 przypadki lekarza z Poznania który okaleczyl kobiety laserami! Żużla ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "Do zuzy" Piszesz, że Polscy lekarze nie potrafią - a uwierz mi, że potrafią. W tym roku lekarz u którego pracuje dawał wykład właśnie z laserów frakcjonujących i uwierz mi, że Ci nawet z zagranicy robili wielkie oczy. Mamy wielu dobrych specjalistów od których Europa może się uczyć. Warto jednak wybierać starannie osobę do której się chodzi. Zobaczyć czym się zajmuje, od jak dawna, etc. Na forach pisze się, że ktoś zniszczył komuś twarz, ale nie pisze się kto i w jaki sposób. Piszesz o lekarzu z Poznania - sama pracuje w tym mieście i zastanawiam się o kogo chodzi. I czy pacjentki, które tak piszą mówią prawdę. Czasami niestety zdarza się "ukrywanie" pewnej prawdy o przeszłości - zabiegach, zażywanych lekach i kombinowanie. I specjalnie dla takich osób, aby były świadome, że laser to nie zabawka i do zabiegu należy odpowiednio się przygotować i trzymać zaleceń: http://www.botokspoznan.pl/news,pl,104.html same oceńcie co myślicie i czy artykuł będzie przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zuzy
Sandrine to Ty tam pracujesz , i nie wiesz o kim pisze???? Domysl sie sama kto to taki. na kafeterii ma najwiecej reklam z Poznania. Nazwisko lekarza zaczyna sie na litere "K". a wiesz dlaczego inni nie podaja nazwisk? Bo albo sa tu naganiaczki, ktore pluja jadem zaraz na takie osoby. Wyobraz sobie osobe po nieudym zabiegu z wielka depresja piszaca prawde ktora chce uswiadomic kompetencje lekarz, i co on jej zrobi ,a naganiaczki ja, wyzywaja, oczerniaja itp... Nie dosc ,ze taka osoba przeszla juz i tak za duzo to one jeszcze dolewaja oliwy do ognia. Inna czesc sie poprostu boi napisac, ale jedno jest pewne! Nikt nie pisze celowo zlej opini na lekarza. Nikt by sie nie osmielil tego zrobic. W jakim celu i po co to komu? Ja do Ciebie ani do lekarzy w Waszej klinice nic nie mam. Nie znam was. Widze tylko,ze Ty czesto sie udzielasz tu,ale Ty przynajmniej potrafisz sie przyznac ze tam pracujesz, nikogo nie namawiasz. Udzielasz rad. Nie podszywasz sie za byle pacjentki po zabiegach i wychwalasz lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×