Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anka116

Polecacie jakiś sklep internetowy z meblami?

Polecane posty

Nie mam czasu biegać po sklepach, a chcę w końcu wykończyć mieszkanie. Polećcie mi proszę sprawdzony sklep internetowy! Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjckkb
was juz pojebalo do reszty ruszcie dupy sprzed kompow i zaczerpnijcie swiezego powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki... powietrza mam sporo, jednak mniej czasu na zakupy. Ktoś ma inne pomysły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja kupowałam w domartstyl.pl Mają bardzo fajny wybór! Sprawdź sobie, może się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
ja kupiłam sporo drewnianych mebli, głównie łóżek, u okolicznego przedsiębiorcy, po prostu wpisałam to, czego szukam do google maps i wyskoczyła jego strona, nigdy o tej firmie nie słyszałam, ale zaryzykowałam i jestem ogromnie zadowolona, meble są wyjątkowo starannie zrobione, służą nam od lat i absolutnie po nich nie widać zużycia, łóżka ani razu nie zatrzeszczały, elementy są idealnie dopasowane, a ich "wytwórca" sam przyjechał w środku srogiej zimy i je nam poskręcał, więc było to bardzo miłe, w porównaniu z odbieraniem przesyłki od kuriera tak samo zrobiłam z szafkami w kuchni i z garderobami - stawiałam na lokalnych i małych przedsiębiorców i wydaje mi się, że mam solidniejsze meble, niż z dużych sklepów nie będę podawała nazw, żeby nie było że to reklama :D ale polecam zaopatrywanie się w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! Weszłam na domartstyl.pl i rzeczywiście mają fajne mebelki! Już sobie zaczęłam wybierać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki98
Asortymentu mają sporo na stronie www.burzynscymeble.pl Już mi się raz zdarzyło tutaj kupować meble, konkretnie dużą szafę na ubrania do przedpokoju i byłem zadowolony. Wysyłka kosztuje niedużo, zwłaszcza jak się porówna z innymi sklepami ile biorą. Prosty montaż, dałem sobie sam radę ze złożeniem szafy. Jasna instrukcja, także nie był to jakiś duży kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogrieczek3
Oczywiście że tak ja mogę polecić http://pufy.pl/ niskie ceny dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Polecam www.mebel-partner.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×