Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niegrzeczna90

szukam cały czas, ale gdzie?

Polecane posty

gdzie szukacie pracy - gumtree to śmietnik ofert, ogłasza się każdy bo można za darmo, a na pracuj.pl ciągle też jest lipa :/ jakies pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABI 678
wyjazdy na zbiory przez agencje i tyle tam jak znajdziesz znaczy w pl. to i tak to nic nie zmieni bo za 1200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa czyli same sezonówki :/ ja bardziej szukam stałej pracy, może być biurowa. przejrzałam gumtree, pracu.pl i wszelkie portale z praca w nazwie i wysłałam cv i nic. i nie wiem jeszcze gdzie szukać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABI 678
ty jak napisala!moze byc w biurze , hahhha hahah moze byc? kobito po 2 kierunkach studiow nie maja a dymaja na kasie,a ta pisze moze byc:) na stale? na stale nic nie ma w naszym kraju , widze ze mloda i glupia jestes zero pojecia o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maezaaa
Biurowej?! Tzn jakiej;p jest wiele "prac biurowych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z szukaniem zawsze się schodzi, proponuję zacząć od praktyk bezpłatnych, sprawdzić branżę któa cię interesuje, rozejrzeć się w niej, a później aplikować do tych firm z którymi miałaś kontakt w czasie praktyk. Fajną ofertą jest też dorabianie sobie poprzez dochód pasywny płynący z posiadanej strony internetowej, zapraszam tutaj po więcej info http://www.mikro-nisza.pl/ powodzenia ze znalezieniem pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dopuszczam i taką możliwość " Umówmy się, że będziesz tu zaglądać. Na początku przyszłego miesiąca dam ci znać - czy będzie możliwość spotkać się i porozmawiać gdzieś bliżej twojego miasta? Ale szukaj dalej, bo może się okazać, że moja propozycja cię nie zainteresije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×