Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tezz

ZAPACH KOBIETY

Polecane posty

Gość Tezz

Powiem tak, jako facet, kobieta powinna pachnieć kobiecoscią to ten nieopisany przyjemny , podniecajacy zapach. Tracicie ten zapach biorąc trzy razy dziennie prysznic: rano przed praca, po pracy i przed wieczornym sexem ze swoim mezczyzna. My was nie czujemy, i stajecie sie temu mniej sexualne, mniej pociagajace i w koncu facet szuka innego obiektu . Co myslicie, czy prysznic przed sexem tłumi pożądania faceta,czy może przeciwnie wzmaga bo taka czysciutka i higieniczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natchniona
sugerujesz ze facet moze mnie zdradzic bo za czesto (w twoim odczuciu) biore prysznic? he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tezz
Mozliwe, faceta podnieca zapach kobiecosci, gdy sie myje mydelkiem to jakos ten zapach nigdy nie spowodowal u mnie wzwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xemle
to prawda, wydzieliny z ciala czlowieka zawieraja tzw feromony, hormony plciowe, to pobudza plec przeciwna do podniecenia :) kiedys robiono taki eksperyment i w poczekalni u lekarza spryskano kilka krzesel damskimi feromonami i .... miejsca te unikaly kobiety, za to bardzo chetnie siadali tam panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shikaka000
ale przeciez jak wezmie ta kapiel.. i pozniej ja podniecisz to przeciez tez bedzie kobieco pachniec... czy nie? musisz sie troche do "niej " zblizyc haha... chyba ze lubicie jak juz ja czuc z odl 5 metrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xemle
kiedys kochalam pewnego mezczyzne, krecilismy ze soba... ale po jakims niedlugim czasie on sie aczal wycofywac z tego. Powiem wam ze jestem zadbana, atrakcyjna, mloda kobieta i bylam zalamana bo kolejny raz facet po prostu sie nie zakohal (byl seks, nie bylam nachalna ani nic). Mezczyzna z wyksztalcenia chemik, powiedzial mi ze pewnie nie wydzielam feromonow :( i to wina lekow ktore biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym zapachem to prawda. Dlatego kobiety, które są w ciąży bardziej przyciągają mężczyzn, bo ich ciało produkuje w tym czasie mnóstwo feromonów. Sama spotkałam się z tym zjawiskiem, kiedy zaszłam w ciążę. Niesamowite. Większość mężczyzn oglądała się za mną, a jestem raczej szarą myszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależżżż oczywiście masz 100% racji! Pomijając rzeszę brudasów jest cała masa ludzi - kobiet i mężczyzn - gdyż działa to w obie strony, którzy są tak sterylnie higieniczni, ze aż staje się to niebezpieczne dla zdrowia. Ludzie są gotowi zapłacić ciężkie pieniądze za fakonik sztucznych feromonow o wątpliwej skuteczności, za to właasne, osobiste feromony uznają jako coś ...tak obrzydliwego, ze trzeba to zmywac co kilka godzin :D Higiena higieną ale tylko naturalny zapach męskiego ciała jest w stanie u mnie wywołać skurcz w podbrzuszu. Perfumom się to do tej pory nawet najlepszym nie zdarzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei mam to samo. Perfumy mnie potrafią tylko zemdlić. Mojemu facetowi zabraniam w ogóle tego używać, kiedy jesteśmy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xemle
Wybaczcie bledy ale klawiatura mi szwankuje i zjada literki. Tak wiec mimo tego ze jestem fizycznie atrakcyjna, ladna tez slyszalam i zadbana to nigdy z nikim nie bede bo mam jakies zaburzenia hrmonalne i biore leki na depresje. Moze moj ex mial racje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdowiak
lubie zapach ryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdowiak
ktory? a Ty pachniesz rybkom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdowiak
a moze sledziem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdowiak
No daj spokoj, zartowalem :) Emancypacja ryb :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zastanawiam dlaczego odwiedzam codziennie koleżankę w pracy. Jest normalnej urody, ma bardzo śliczny uśmiech. Okazuje się ze jest w ciązy i w takim razie przyciągają mnie jej feronomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdowiak
No tak... feromony np daja informacje plci przeciwnej o tym jakie masz geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geny, stan zdrowia, u kobiety fazę cyklu, (np feromony są odpowiedzialne za synchronizacje fazy cyklu płodności i często się tak zdarza, ze kobiety mieszkaajace w tym samym domu maja okres w tym samym czasie a nawet niekiedy żona i kochanka też się zgrywają, bo facet przenosi pomiędzy nimi regularnie ich feromony :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdowiak
Wiec to moze byc odp na pytanie wielu kobiet tu 'Jestem ladna zadbana dlaczego wiec jestem sama'? :) a swoja droga widzialam feromony w aptece za 80zl, fero moon jakos tak sie zwaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachnąąca
Po pracy nie biorę prysznica, tylko przed seksem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tezz
Pachnąąca i to bład. Spróbuj raz nie wziąc przysznicu przed sexem, i sprawdz jak dziala na twego faceta twoj zapach ten prawdziwy nie zmyty struga wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starymąż
Zawsze muszę się dużo nakombinować, żeby sprowokować żonę do seksu zanim zdąży pójść do łazienki na wieczorną kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×