Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gospodyni wlkp

moja kuchnia do oceny

Polecane posty

Gość Szczerze mówiąc słabo-fatalne
uchwyty w szufladach i do tego na róznych poziomach; kuchnia nieergonowiczna-duża odległość od lodówki do zlewu i zaburzony ciąg kuchenny; aż się prosi o jakiś zdecydowany kolor, bo mdło straszliwie;barek straszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wykonana jest z lepszych materiałów, choć moja była dosc droga, z tego co pamiętam...teraz mam czarną i trochę mnie się znudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abiranndda
ogólnie ja bym takiej kuchni nie chciala, niepraktyczna i nieprofesjonalna,nieużytkowa dla gospodyni domu nawet za niską cenę bym sie nie zgodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodyni wlkp
oczywiście masz prawo takiej nie chcieć ja się bardzo cieszę ponieważ bardzo mi się podoba:) już się nie mogę doczekać kiedy będę mogła z niej korzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rdxfcvghjbnkm
jakie tu kurwa wszystkie piekne, madre, zamozne i w ogole i w szczegole na pewno u was kuchnie sa wielkosci 20x20m2 ,marmurowe meble kuchenne, parapety, zlewy , podlogi i uchwyty do szafek wysadzane diamentami:D autorko, kuchnia jest ladna, jasna, przestrzena wazne ze tobie sie podoba i to ty w niej bedziesz gospodynia nikomu innemu podobac sie nie musi:D AMEN :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjny klikacz
co tu dużo mówić szału nie ma :( myślałam że będzie ciekawsza :) i mam pytanie czemu nie piszesz tematu pod swoim stałym nickiem co? jenny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9090-0
bedziecie siedzieć przy barku i jeść rodzinny obiad???? żenada!!! taka duża kuchnia i nie pomyślałas o stole??? przeciez to serce kuchni. dzieci też przy barku beda siedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
ludzie jednak nie potrafią czytać:O przecież napisała że ma jadalnie! nie każdy jaka w kuchni swoja drogą to nie rozumiem dlaczego zlew miałby być koło lodówki, nie higieniczne to przecież.. kuchnia rzeczywiście pospolita, kwestia gustu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
*jada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiczowata i mdła
kojarzy mi sie z kuchniami w mieszkaniach do wynajecia, najtańszy typ byle by był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony listek..........
kuchnia ładna ,choć ja wybrałabym inny kolorek np. wanilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkie mango
Kuchnia zdecydowanie nie w moim guście po prostu bez charakteru. Jasne ściany, jasne meble., nic się nie wyróżnia. osobiście takiej bym nie zrobiła ale jak się tobie podoba to jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się
Bardzo fajna kuchnia, jednak najważniejsze jeszcze przed Tobą Autorko-DODATKI które tak naprawdę tworzą charakter kuchni ;-). Osobiście wole jasne przestrzenie ewentualnie przyciemniane dodatkami niż ciemne przestrzenie rozjaśniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 33 lata i dopiero
kuchnia ładna,rozkład mebli też--ale nie ten kolor jak dla mnie. wybrałabym beż w połączeniu z delikatną zielenią--jeżeli chodzi o kolorystykę mebli. ona zrobiłabym brązowe,tzw złoty dąb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertj
taka bazarowa trochę - zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertj
taka bazarowa trochę - zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngvhgv
przecietna kuchnia, napewno nie do chwalenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...a tutaj
kuchnia piękna, może kafelki bym inne dobrała. Uwielbiam takie czyste formy. Duża, nic nie przytłacza. Na co dzień mamy tyle pstrokacizny, więc dobrze będzie wypić poranną kawę i nie męczyć oczu. Mam nadzieję, że okno też dostanie nowoczesną oprawę, widziałabym rolety rzymskie. Też mam zmywak na tle okna, u mnie jednak nie ma gzymsu, blat jest wpuszczony pod samo okno. A co z okapem nad kuchenką, nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalabym jakis ostry kolor
noczerwien albo zielen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie się
to jest kuchnia marzeń każdej z was biedaki....dodamy z mężem złote klamki na bogato, roletę z palmami , bo się bywało i będziecie mi zazdrościc biedaki ,że mój dom prawie gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffrre
mnie sie podoba kuchnia, tylko zlew troche dziwny, ale to może kwestia zdjęcia tylko.Mogłabym taką mieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgtfrnnbytvc
lubie jasne kuchnie:) sama mam jasna chociaz w totalnie innym stylu. ale Twoja mi sie podoba:)chociaz kolor scian chyba wybralabym troszke inny...a i za barkami nie przepadam;)ale reszta ok,duza,jasna,wbrew pozorom wcale nie sterylna kuchnia.. co planujesz dac na te "czysta"sciane?zostawisz tak jak jest? na okno roleta mam nadzieje?;) nie firanka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgtfrnnbytvc
i nie rozumiem jak taka kuchnia moze dostac od Was tak slabe oceny?:) chcialabym zobaczyc Wasze:P poza tym...miesiac temu bralam udzial w konkursie Werandy na wlasnie zdjecie kuchni... wkleje Wam kuchnie ktora wygrala: http://www.weranda.pl/konkursy/konkursy-fotograficzne?controller=konkurs&kid=51 rozumiem-kwestia gustu,ale w tym przypadku jest w ogole mowa o jakims guscie?:)))) moja dostala 4 miejsce;)(do dzis nie przyslali mi NAGRODY;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe - sluzbowo jestem
1. nie lubie chlodnych minimalistycznych wnetrz. Kuchnia to serce domu ,powinna sie kojarzyc z cieplem, byc przytulna 2. biel jest niepraktytczna 3. chyba musisz byc wysoką osobą - tam nad piekarnikiem to chyba mikrofala, czy cos - bardzo wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chce sie glupio chwalic, ale moja kuchnia w porownaniu do Twojej to luksus. Niemniej jednak ladna masz kuchnie. Tylko nie rozumiem po co ja tu wstawiasz i po co Ci nasza ocena. W kazdyn razie kuchnia ladna,Gratuluje i ciesze sie z Toba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaaaaaaaaaaaacvbnmk,
wklej te swoja Luksusowa kuchnie:) albo chociaz opisz jaka to jest "luksusowa"u Ciebie na wsi:O złote krany?czy draperie w oknach?czy filary i marmurowa podloga? prosze Cie opisz jak wyglada:)chce sie jeszcze posmiac:) dziewczyna wkleila niezamieszkana kuchnie,same meble a jadą,ze "nieprzytulnie":O poza tym moze nie kazdy lubi przytulnosc? moze nie kazdy lubi suszone ziola,zazdrostki i gliniane sloje z kiszonymi ogorkami zeby bylo DOMOWO:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia b
Jak dla mnie zimna i nieprzytulna-choć te cechy nadają drobiazgi-grneralnie-może być, choć szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała kuchnia
jest brzydka ZIMNA nie podoba mnie się nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest nieprzytulna nie dlatego
ze nie ma sloikow z ogorami, ale dlatego ze przewazają zimne kolory i jeszcze ten lodowaty połysk. Urozmaicone faktury, i braz ostrych krawedzi ocieplaja wnetrze. A tu jest surowo jak w domu krolowej sniegu :P czy są surowsze kolory niz czern i biel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×