Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paciaaak

Zwymiotowałam tabletkę antykoncepcyjna po 30 min.

Polecane posty

Gość Paciaaak

Witam! biore tabletki regularnie i o tej samej porze, niestety niedawno zwymiotowałam tabletkę po 30 minutach od przyjęcia jej.. Następnego dnia kolejną tabletke wzięłam jak zwykle o tej samej porze.. Moje pytanie jest takie - czy tabletka zdążyła się wchłonąć? bo dzisiaj powinnam dostać okres, a jakos dalej nie mam.. Czy to może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw w przelocie XV
A co mówi na ten temat ulotka? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wchłonęła się
powinnaś od razu wziąć kolejną tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw w przelocie XV
Jakie tabletki bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw w przelocie XV
" Postępowanie w przypadku wystąpienia wymiotów lub ostrej biegunki Jeśli w ciągu 3-4 godzin od przyjęcia tabletki wystąpią wymioty i ostra biegunka, istnieje ryzyko, że substancje czynne nie wchłoną się całkowicie. Po ustąpieniu wymiotów lub biegunki, należy jak najszybciej zażyć zapasową tabletkę z rezerwowego paska. Jeśli to możliwe - w ciągu 12 godzin od zwykłej pory zażywania tabletek. Jeśli to nie jest możliwe lub 12 godzin już minęło, należy postępować tak jak to opisano w punkcie „W przypadku pominięcia tabletek leku Sylvie 20 lub Sylvie 30." http://www.symphar.com/sylvie/sylvie.php?pageid=4 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SxWqFwmvZshpYQ
mf3j pies ma dopiero jeden rok bawiłam się z nim a ona w pewynm momencie , że tak powiem jakby seksualnie zaczął się do suczki . Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" mf3j pies ma dopiero jeden rok bawiłam się z nim a ona w pewynm momencie , że tak powiem jakby seksualnie zaczął się do suczki . Proszę o odpowiedź" Myślę, że najlepiej będzie jak poczytasz o tym tutaj: www.sjp.pwn.pl :classic_cool: 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×