Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehnoeh

Straciłam pracę a muszę mieć płynność finansową

Polecane posty

Gość ehnoeh

I co mam teraz zrobic? Gdzie jej szukać? Pracodawca jeszcze mi nie wydał świdectwa pracy więc nie mogę zarejestrować się w urzedzie pracy. Wysłąłam juz tyle cv i nic zero odzewu. Nawet nie odzywają się firmy którym moje doświadczenie by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poila
Na takie przytrafunki to lepiej mieć jakieś oszczędności. Pracy z dnia na dzien raczej nie znajdziesz, zwłaszcza w obecnych czasach, niektórzy szukają kilka miesięcy albo nawet w latach. Urząd pracy ci w tym nie pomoże. Jak masz przepracowany przynajmniej rok to spróbuj pospieszyć pracodawcę żeby wydał ci zaświadczenie i postaraj sie chociaż o jakiś zasiłek dla bezrobotnych. Ewentualnie możesz w międzyczasie próbować coś sprzedawać na allegro albo dorabiać w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Taaaa dorabiac w inny sposob , nie kazda jest ladna i mloda" Nie miałem na myśli tych sposobów dorabiania! Ty, zbereźniku jeden!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretinosss...
" Jak masz przepracowany przynajmniej rok to spróbuj pospieszyć pracodawcę żeby wydał ci zaświadczenie" Nie trzeba miec żadnego roku ! Obowiązek przesłania świadectwa pracy to 7 dni niezależnie od długości trwania umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz felerne dziecko
na PUP nie licz bo musisz miec rok przepracowany by dostać zasiłek, ale zasiłek płatny jest ze sporym opóxnieniem, pozostaje iść na żywioł i złapać sie pracy która płatna jest od razu a nie za jakiś czas, patrz sprzatanie, zlecenia przez net itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyttttrytty
kretinoss ułomie czytaj ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgfdfgfg
a głodni to zawsze o chlebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretinosss
19:50 [zgłoś do usunięcia] tyttttrytty kretinoss ułomie czytaj ze zrozumieniem otóż czytam ze zrozumieniem kretynku :D " Jak masz przepracowany przynajmniej rok to spróbuj pospieszyć pracodawcę żeby wydał ci zaświadczenie i postaraj sie chociaż o jakiś zasiłek dla bezrobotnych " to zdanie jest wadliwie skonstruowane i można je wielorako rozumiec więc nie nazywaj mnie ułomem tylko pisz jasno i precyzyjnie - tzn. naucz się pisac z sensem :D w jednym zdaniu mieszasz dwie kwestie ... zasiłek i zaświadczenie zdanie jest niechlujne więc interpretacja może byc różna następnym razem napisz tak: " należy ci się zasiłek jeśli przepracowałaś rok więc postaraj się jak najszybciej otrzymac zaświadczenie od pracodawcy , które ustawowo należy ci się po 7 dniach " i co można z sensem ?? :D UŁOMIE :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poila
kretinosss Zdaje mi się że zakładasz że to ja napisałam pod moją pierwszą wypowiedzią komentarz pod pseudonimem "tyttttrytty". Otóż nie. Więc proszę nie nazywać mnie ułomem za to że wg ciebie nie potrafię prawidłowo skonstruować zdania. Nie kończyłam polonistyki, a na forum nie zaglądam tylko po to żeby wytykać komuś błędy w pisowni, ale żeby udzielić informacji. Wg mnie zdanie ma sens ale nie będę dyskutować. Skoro wg ciebie nie miało sensu to trzeba było mnie poprawić w pierwszym komentarzu a nie pisać coś ni w 5 ni w 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×