Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sabatiibi30

wywolywanie orgazmu u kobiet....

Polecane posty

Gość Sabatiibi30

Jesli chodzi o sex to niezwykle nakreca mnie etap w ktorym zaczynam sie z kobieta calowac macac jej najczulsze strefy przez ubranie bielizne rozochocic kobiete do tego stopnia by sama prosila o wiecej...Wowczas moja reka laduje pod spodniczka doprowadzajac ja reka do orgazmu....Uwazam ze ostra palcowka jest konieczna by kobieta doszla jeszcze przed stosunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabatiibi30
Mysle ze pomylilas watki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny30latek
ja tam ide na latwizne gra wstepna, wpierw orgazm lechtaczkowy potem palcami albo wibratorkiem orgazm pochwowy i wchodze w nia jak juz dostanie pochwowego dzieki temu podtrzymuje sexem ten pochwowy moge nawet krotko bzykac a ona i tak zadowolona bo miala orgazm lepiej dac orgazm podczas gry wstepnej i bzykac potem nizeli wejsc za szybko, dojsc samemu nie dac jej orgazmu laski sa proste i plytkie, dobry jestes jak dasz jej orgazm, a w jaki sposob to juz malo wazne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny30latek
ja tam ide na latwizne gra wstepna, wpierw orgazm lechtaczkowy potem palcami albo wibratorkiem orgazm pochwowy i wchodze w nia jak juz dostanie pochwowego dzieki temu podtrzymuje sexem ten pochwowy moge nawet krotko bzykac a ona i tak zadowolona bo miala orgazm lepiej dac orgazm podczas gry wstepnej i bzykac potem nizeli wejsc za szybko, dojsc samemu nie dac jej orgazmu laski sa proste i plytkie, dobry jestes jak dasz jej orgazm, a w jaki sposob to juz malo wazne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabatiibi30
Wolalbym uslyszec opinie kobiet czy lubia kiedy doslownie rozplynac sie z rozkoszy zanim jeszcze dojdzie do stosunku....Spontaniczna mineta czy palcowka w jakims w miare dyskretnym miejscu publicznym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniedbany przez żone
wolny30latek, masz rację. Ja robię podobnie. Najpierw piszczę łechtaczkę, potem sam wchodzę i niezależnie kiedy skończę jej jest już dobrze. Polecam. Kiedyś moja koleżanka powiedziała, że to najlepszy sposób dla kobiety, bo faceci jak się spuszczą to nie interesują się kobietą. a tak wszyscy są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×