Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaq

Telemarketerka - Play

Polecane posty

Gość jaq

Witam, Ma ktoś jakiekolwiek informacje nt pracy telemarketerki dla firmy play. Jutro mam rozmowę i kompletnie nie wiem czego się spodziewać. Informacje na temat stanowiska są bardzo lakoniczne, a i na necie nie mam dużo wypowiedzi osób które tam pracują/pracowały. interesuje mnie - jakie zarobki, atmosfera, plany itp. Z góry dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek 01
daj se spokój z ta ściemą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam bardzo
dałam rade 3 dni...tzn. szkolenie plus 1 dzień na słuchawce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam bardzo
dałam rade 3 dni, w tym szkolenie plus 1 na słuchawce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
ale w czym problem? trzeba wydzwaniać do ludzi i wciskać im oferty? za to dostaje sie kasę? proszę o trochę wiecej informacji. jutro mam rozmowę i w sumie sie zastanawiam czy tracisz ich i swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie chodzi........
o odzyskiwanie bylych klietnow lub pozyskiwanie nowych. zapewne dostaniesz baze osob i bedziesz musiala dzownic wciskajac kit . przede wszystkie dowiedz sie czy to umowa o prace , zlecenie czy dzielo. bo jak to zlecenie czy dzieclo - to pewnie zaplaca ci tylko tyle ile wcisniesz ofert . ja jak nie uda ci sie nikomu wcisnac to nic nie zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam bardzo
chodzi o to, że biora jakies 7-10 osób z tej rozmowy, szkolą je przez 2 dni, potem zdajesz test, pisemny plus ustny (pisemny pytania ze szkolenia, ustny wciśnięcie telefonu i oferty menadżerowi) Zdajesz, to z marszu siadasz na słuchawkę, zależy jaki jest projekt. ja trafiłam na wciskanie klientom biznesowym z innych sieci by przeszli na Playa, jednym słowem masakra. Nie podpisują żadnej umowy, nawet nie poruszają tego tematu ani na rozmowie ani na szkoleniu. Płacą 1000zł jak podpiszesz w miesiącu 10 umów (co graniczy z cudem w projekcie którym byłam) a jak nie to dostajesz tylko jakąś gównianą prowizje od tego co podpisałaś, ja przez te 1,5 dnia na słuchawce nie podpisałam nic, a ile nerwów straciłam to moje...także nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam bardzo
graniczy to z cudem bo przewaznie w firmach mają wszyscy kom. w jednej sieci i szefowi nie opyla się przełazić na playa, bo pracownicy inni też by musieli, a rozwiązując umowy w innych sieciach płaci się kary umowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie chodzi........
do tej wyzej skoro nie podpisalas z nimi zadnej umowy to po co u nich charytatywnie pracowaloas ? ludzie najpierw podpisuje sie umowe a potem sie pracuje - a nie na odwrot !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam bardzo
po szkoleniu pracowałam 1!!!!! dzień, własnie z tego powodu, więc się nie napracowałam CHARYTATYWNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam bardzo
2 dnia zadzwoniłam by zapytac czy mają zamiar podpisac umowę bo jeśli nie to nie przyjde do pracy, uslyszałam "to dziękujemy bardzo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie chodzi........
no ale gdyby udalo Ci sie podpisac kilka umow - to oni mieli by to za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie chodzi........
ogoleni to wspolczuje ci , widocznie szukali frajerow , dobrze ze sie nie dalas w to wciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam bardzo
Nie chcę pisac skąd jestem! Przeczytałam teraz to ogłoszenie, które pokazałaś, i moje, na które aplikowałam wyglądało niemal identycznie. A praca, tak jak napisałam. Może jestes autorko i powiesz jak na rozmowie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
jestem ;) nie poszłam na tamtą rozmowę, ale odezwała się do mnie inna firma która również pracuje dla play. Ogłoszeie bardzo podobne więc podejrzewam ze i warunki bylyby podobne. taką propozycję dostałam: 1. 7 zł brutto/umowa zlecenie plus prowizja mniejsza albo 2. sama prowizja wyższa / umowa zlecenie potem ewentualnie umowa o pracę takie opcje dostałam do wyboru. czas na podjęcie opcji to 2 tygodnie szkolenia, płatne przy opcji 1. Pani powiedziała że telemarketerka w miesiącu średnio sprzedaje (obojętnie internet, umowa, umowa z telefonem itp.) 20-26 usług/produktów. Praca przy opcji 2 - od obojętnie czego sprzedane prowizja. Ona jeszcze nie wie jaka (muszę z Play się dogadać). Powiedziała że może 50 zł. Więc przy sprzedaży 20x -> 1000 zł wypłaty. Praca od pon-pt 8h.Prowizja wypłaca 2-3 tyg. później aniżeli normalna wypłata która w firmie byłaby każdego 10 miesiąca. Jeżeli masz pytania, albo źle mnie zrozumiałaś, to pytaj. Oferty nie przyjęłam. Szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam bardzo
Dobra decyzja. To szukamy razem, ja mam póki co prace inna ale szukam równiez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cineker
Teraz się podobno wiele pozmieniało na plus, nawet na forum p4 = play gowork.pl/opinie_czytaj,4281 ludzie sobie chwala warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjj tez pracuje na sluchawce .. firma inna bo Telbridge ale spoko jest.. W biurze mamy klime, wlasne komputery, ekspres do kawy. Ludzie mlodzi wiec lajtowo jest .. pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×