Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izabela1000

Ile waża wasze maluszki w 34 tygodniu ciąży?

Polecane posty

Witajcie zastanawiam sie ile waża wasze maluchy, moja córcia w 33 tygodniu wazyła równo 2 kg i zastanawiam sie ile do końca ciązy może przytyć, mam nadzieje ze może dociągnie do tych 3 kg? Proszę o opienie te mamy które sa teraz w podobnych tygodniach i te które urodziły a waga była podobna do wagi mojego dziecka. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maurycaa
Mój syn w 31 tc ważył 1900 a teraz w 37 tc 2900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer osiem
moja corcia koncem 36 tygodnia wazy 2800..lekarz mowi ze dojdzie do 3300-3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to za duzy tez nie bedzie, wlasnie ciekawa jestem ile najwiecej od swojej wagi moze przytyc przez te 5 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer osiem
aha, 4 tygodnie temu, czyli koncem 32 tygodnia wazyla 2900...czyli przytyla zarloczka prawie kilo! (to, ktore przytylam ja przez ostatni miesiac he he!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer osiem
1900, nie 2900 w 32 tygodniu oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze rzeczywiscie duża u mnie koniec 33 tygodnia i 2 kg wazyła teraz nie wiem bo dopiero wizyta 3 pazdziernika, a czy was cos boli tam na dole i ciagnie bo ja chodzic normalnie nie moge tak krocze boli, jakby zakwasy byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ludzie to rzeczywiscie moja jest malutka bo komu mówiłam to wlasnie taka reakcja ze malusia jest az sie zaczelam zastanawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer osiem
izabela, nie jest malutka, to norma! Jesli bedzie rosnac tak jak sie przewiduje to przebije spokojnie 3 kilo....do 3,5 dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numer osiem
tak jak ktos napisal ze koncem dziecko przybiera 200 gram na tydzien! czyli poltorej kilo moze jeszcze urosnac spokojnie...jak masz watpliwosci to mow to lekarzowi a nie tak zwanym ludziom, bo oni to wszystko wiedza, a tak na serio nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela nie jest malutka to mój jest spory, bo będzie ważył minimum 4 kg ( tak babka stwierdziłą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srfgdgtrfg
Moja w 31 tc ważyła 1800 g i na ostatniej wizycie lekarz liczył coś, że 9 razy dwa czyli wydaje mi się, że chodzi o resztę tygodni. I powiedział mi, że nie powinna przekroczyć 3600, a może ważyć mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam ze i moja bedzie malutka to dobrze w sumie bedzie normalnym noworodkiem w sam raz:) dzieki laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala wredna ;)))
Nasz synus, koncowka 32 tyg - wazyl 1620g +-237g :) teraz mamy 34tydz, ciekawa jestem ile urosl :) pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×