Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nthg

PREZENT DLA FACETA

Polecane posty

Gość nthg

Witam mam pytanie, a raczej problem. Chciałabym kupić mojemu mężczyźnie (przedział wielkowy między 23-26 lat) preznet urodzinowy, problem polega na tym, że on ma chyba wszystko a nie chcę kupować prezentu za 300 złotych bo dla mnie jest to za duży pułap. Dla ułatwienia wymienię, rzeczy które odpadają ponieważ je ma albo je już ode mnie dostał: portfel, torba na laptop, słuchawki, rzeczy związane z jego ulubionym zespołem, perfumy, okulary, dobrej klasy maszynka do golenia, ubrania też odpadają.. Dodam, że nie musi być to prezent drogi (przedział finansowy do max 200 pln) lub w ogóle materialny, po prostu ciężko dać coś komuś kto wyszystko czego potrzebuje już ma Aktualnie myślę nad zestawem do pokera lub zaproszeniem go na kolację do fajnej restauracji (prezenty z zakresu "sypialnia" to rzecz wiadoma więc to akurat mam już załatwione PROSZĘ O POMOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z Okienka
Łańcuszek z zawieszką:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wspólne wyjście na kolację, kręgle, kino lub wszystko razem? Zaplanuj cały wieczór, zarezerwuj wcześniej stolik, kup bilety. Mnie taki prezent by ucieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Kup mu jakiś alko i może do tego koszulkę z nadrukiem, to może być np. Wasze wspólne zdjęcie albo coś z jajem. W A3extra robią takie spersonalizowane nadruki. To fajny prezent nawet dla kogoś kto ma wszystko 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewulo

ja polecam voicher na cos  :D np lot w tunelu aerodynamicznym speddfly pod wrockiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że fajnym pomysłem na prezent byłby smartwatch lub jakaś opaska sportowa. Coś takiego jak np. AmazFit. Szczególnie dobry pomysł gdy  ktoś jest aktywny fizycznie: biega czy uprawia inny sporty. Zegarki posiadają wiele przydatnych funkcji: krokomierz, licznik kalorii, pomiar jakości snu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszta

może voucher na coś przeżyciowego? Z tego co zauważyłam to faceci bardzo lubią tego typu prezenty 😉 mój np. bardzo. Kiedyś mu kupiłam przejazd sportowym autem, a ostatnio voucher na lot w tunelu aerodynamicznym i latał w speedfly pod wrocławiem. Bardzo mu się podobało, wiec polecam spróbować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie lepiej sprawdzi się portfel Money Kepper. Ludzie na ogół wolą prezenty, które są w jakimś stopniu przydatne i dobrze wyglądają. Nie ma więc według mnie lepszego rozwiązania.

:classic_happy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×