Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowy serial na TVP1

Wszystko przed nami - oglądacie?

Polecane posty

Gość nowy serial na TVP1

Dzisiaj był 1 odcinek.Jak wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxsdk
piękne plenery widoki dużo pięknych nieznanych młodych aktorów zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony kapturek se idzie
nieznam ale co przed nami przezdemną jest laptop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widoki piękne szczególnie
Mediolanu :)Włoskie,eleganckie klimaty;) Zobaczymy co będzie z tym serialem,może się fajnie rozkręci..,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie oglądałam ciekawe? Czy nie? Warto oglądać ? Bo ja szybko się wciągam w takie filmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naha00
całkiem ciekawe jak dla mnie i przystojni faceci są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci rzeczywiscie przystojni
zwlaszcza ten prawnik-wyglada jak model,piekny. niestety ale ogolnie wydaje mi sie,ze serial ten jest zbyt przesadzony,nawet rozmawiaja tak nienaturalnie. oczywiscie wiekszosc z bohaterow to postacie tak oderwane jakos od rzeczywistosci >np prawnik.Raczej konczac prawo w Polsce nie bylby tak rozchwytywany w Mediolanie,który ma zupelnie inne prawo. > modelka,Polka majaca wloskiego milionera... i oczywiscie zadaje sie z kelnerami,etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialelove
http://serialelove.pl/online/wszystko-przed-nami/ Wszystko przed nami Odcinek 6 online http://serialelove.pl/wszystko-przed-nami/wszystko-przed-nami-odcinek-6/ Wojtek, Paweł i Leszek podpisują umowę spółki, której nadają nazwę „Dobry Adres. Decydują, że jako pierwsze otworzą pub i kancelarię. Wojtek rozpoczyna starania o kredyt na uruchomienie biznesu. Przed bankiem spotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudke200000
gfjfbh8r7tjh4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ololololololololol
Agnieszka włodarczyk tu zegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda ...
tak, bo mam serdecznie dość filmów/seriali gdzie grają ci sami aktorzy oglądam na jedynce facet jest lekarzem, na dwójkę przeskakuje a on już jest policjantem, na polsacie jest detektywem itp można odnieść wrażenie że w Polsce mamy jakieś 20 aktorów, i wszyscy muszą grać w wszystkich serialach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie ogląda? aż się dziwię, że nie ma dyskusji. Serial wydawał się być "świeży" ale po czasie zaczął się robić tasiemcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się podoba ten serial
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten serial pokazuje jak inteligentnym, dociekliwym i spostrzegawczym musi byc prawnik- to jest fajne. a swoją drogą te ich kłopoty z kamienicą jakoś ich nie martwią, ciągle sobie jakoś dogadzają i skoro niby dokładają do dobrego adresu to są naprawdę dużymi optymistami a Wojtek wręcz szaleńcem. jak już pisałam pierwsze odcinki były wyraziste, z biegiem czasu wątki się rozwlekły co tworzy z serialu tasiemiec z lekka, ale jeszcze da sie oglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda,że to koniec
:( :( :( Niech zdejmą bzdury typu Barwy szczęścia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guta
Póżno zaczęłam oglądać ,ale mnie bardzo zainteresował,przeczytałam,że 23.kwietnia się skończy no i co dalej? może będą następne odcinki....chciałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/plisss nie ściągajcie go zróbcie jeszcze kilka odc żeby dobrze się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×