Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Medycyna

Technik Sekcyjny a Tatatopraktor

Polecane posty

Gość Medycyna

Witam wszystkich , mam do was takie pytanie , od paru lat interesuję się medycyną sądową chociaż wiem ,że to bardzo trudna droga - i jestem na to za słaba ... więc wpadłam na taki pomysł skoro nie dam rady pójść w kierunku lekarza medycyna sądowej , to czemu nie mogłabym pracować jako Technik sekcyjny lub Tanatopraktor ? (zakład pogrzebowy odpada ponieważ tam się tylko maluje zmarłych i ubiera , a nawet jezdzi i odbiera zmarłych z domów więc to odpada. Odnośnie tego pytania jak uważacie w ,którym kierunku iść jako "technik sekcyjny - który uczestniczy przy sekcjach zwłok (jeśli macie więcej informacji na ten temat co robi dokładniej napiszcie będę bardzo wdzięczna ) ... czy wybrać drugie wyjście takie jak "Tanatopraksja-Tanatokosmetyka-Laborant Sekcyjny-Toaleta Pośmiertelna itp http://balsamista.uslugipogrzebowe.com.pl/ tu jest wytłumaczone co TANATOPRAKTOR robi :) ... Więc co waszym zdaniem jest bardziej opłacalne i gdzie są większe zarobki ? Dodam ,że taki kurs tanatopraktora z ukierunkowanie balsamacja i tak dalej wynosi 550zł i udziela go Adam Ragiel ,który jest technikiem sekcyjnym oraz Tanatopraktorem . Pozdrawaim wszystkich i czekam na odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdfgdgfh
tam chyba trzeba miec znajomosci, nie dostaniesz sie raczej z ulisy, zaklady pogrzebowe to są rodzinne interesy i zatrudniają rodzine lub znajomych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×