Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

do nauki gotowania to w sumie wystarczą dobre chęci. ja się w sumie nie uczyłam i umiem. nie wiem czemu, ale za cokolwiek się zabiorę, wychodzi dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korallinna
prawiki obejrzyjcie cały klan od początku i analizujcie ryśka, może zmężniejecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
lepszy prawik niż ogier Rysiek przynajmniej nie roznosi HIV i AIDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windagigłnig
Twórca, a także inne blachary które można poznać po wypowiedziach przedszkolnych, nie zrozumia prawika dla którego najważniejsza jest miłość której własnie puszczalscy już nie będą mogli przeżyć (będą mogli ale to nie będzie już do końca ta prawdziwa) i teraz wypisują o prawikach głupoty. Nie wiem może te wszystkie osoby nie mogą pojąć że przykładowo mi, jak i innym (nie mówię że wszystkim) nie chodzi o modelki itp. Człowiek golownie szuka drugiej osoby o nie dużej różnicy atrakcyjności, no chyba że jakiś marzyciel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windagigłnig
jeśli ktos myśli że prawik jest frajerem to nie wiem czy jakby mnie zobaczył i poznał napisałby tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
jest wyjscie z sytuacji. Ktos tu pisal ze Ukrainki poszukuja mezczyzn lagodnych i milych - takich jak nasze prawiczki, a z kolei Polki generalnie preferuja mezczyzn silnych i zdecydowanych - takich jak wiekszosc Ukraincow. Wiec mozna po prostu stworzyc polsko-ukrainski portal randkowy albo organizowac jakies spotkania naszych prawiczkow z Ukrainkami i ukrainskich macho z Polkami. Wtedy mielibysmy czesc problemu rozwiazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
z tego co wiem to nie kazdy prawiczek jest bezrobotny, a na problemy z erekcja sa przeciez tabletki, psychoterapia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
poza tym chyba rzadko ktora Ukrainka jest bloniasta po 18 roku zycia, tam s mniejsze wplywy KK, wiec nie ma takiego kultu bloniastosci jak w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Samanta mozesz miec racje - czasami dobry ubiór pomaga w podrywaniu. Offerma próbowales pojsc do stylistki, kupic sobie jakies dobre ciuchy perfumy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
juz bez przesady to byl taki Teodor Kaczynski ktory twierdzil ze technika jest przyczyna upadku ludzkosci tzw. 3 brat Kaczynski Breivik go cytowal. prawiczki to normalni ludzie ubieraja sie normalnie, trudno zeby w lapciach chodzili. Choc jezeli ktos to lubi to czemu nie moze otworzyc np. wioske folktorystyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Rozumiem ze ksiadz moglby nie wpuscic kobiety w bikini do kosciola na msze, ale w zyciu nie slyszalem zeby ksiadz zakazywal chodzenia w bikini po plazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marizzzaaa
z niepokojem czekam na okres, bo boje sie ze jestem w ciazy z wibratorem zelowym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
to daj jakiegos linka ktore to niby pismo katolickie potepia bikini na plazy. Bikini potepiaja jakies swiry ktore wydaja swoje pseudoreligijne pisemka ale nie maja autoryzacji KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Bartoszewicz
Swoją żonę poznałem na grzybach w lesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marizzzaaa
Osttanio-1,2 miesiące temu w pismie -Polonia Christiana -był artykul potepiajacy wspolczesna mode kobiecą - a zobacz do niedzieli, goscia niedzielnego-tam regularnie takie mądrosci piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
http://mateusz.pl/pow/020113.htm Myślę, że niezależnie od wieku, ciało kobiece nie jest obojętne chłopakowi czy mężczyźnie. Na początku nabierasz w nim kształtów, stajesz się człowiekiem. Potem tulisz się do niego z miłości lub strachu. Potem tulisz się również z miłości, ale już w inny sposób... i tak już przez całe życie... Cały numer polega na tym, abyś dotykając ciała kobiety lub na nie patrząc, czynił to z takim szacunkiem, że ułatwi ci to w dalszym ciągu stawać się człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marizzzaaa
wg JPII istnieje tzw. cudzołostwo w małzenstwie -czyli gdy mąz pożada wlasnej zony i uprawia z nia seks nie tylko dla prokreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Myślę, że niezależnie od wieku, ciało kobiece nie jest obojętne chłopakowi czy mężczyźnie. Na początku nabierasz w nim kształtów, stajesz się człowiekiem. Potem tulisz się do niego z miłości lub strachu. Potem tulisz się również z miłości, ale już w inny sposób... i tak już przez całe życie... Cały numer polega na tym, abyś dotykając ciała kobiety lub na nie patrząc, czynił to z takim szacunkiem, że ułatwi ci to w dalszym ciągu stawać się człowiekiem. Pomaga w tym Boży dar pożądania, którego celem jest między innymi właśnie przyciąganie wzajemnej uwagi mężczyzny i kobiety. Nic dziwnego zatem w tym, że kobiece ciało przyciąga twój wzrok. I nic w tym złego. Nic złego nie ma także w tym, że pojawiają się poruszenia w sferze myśli, wyobrażeń i ciała. Pojawiają się bowiem w wielu sytuacjach niezależnie od człowieka. Są związane z ciałem i nie można uważać ich za grzech. Grzech jest przecież tam, gdzie człowiek się na niego decyduje. A może tak być, gdy pożądanie zamienia się w pożądliwość. Czyli w sytuację, gdy pożądanie ulegnie wypaczeniu, gdy zapanuje nad wyobraźnią lub uczuciami człowieka. I wtedy człowiek staje się coraz słabszy. Nie sądzę, żeby patrzenie za kobiece nogi było grzechem, zwłaszcza gdy są ładne. Natomiast zaniepokoiłbym się, gdybyś oceniał kobietę tylko pod tym kątem lub szukał okazji specjalnie, aby obserwować kobiece nogi. Warto kobiecie spojrzeć prosto w oczy. To bywa dużo ciekawsze. o. Marek Kosacz OP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
Czyli jak widac sprawa jest jasna. Patrzenie na kobiece nogi, piersi, oczy, twarz, szyje itp. nie jest grzechem jezeli nie oceniamy kobiety tylko i wylacznie poprzez pryzmat jej urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marizzzaaa
Tartulian napisał ze wszystkie kobiety powinny stale nosic załobę zeby odpokutowac to ze jedna z nich staała sie przyczyna upadku rodzaju ludzkiego- to wiadomo ze reliigjne niewasty powinny nosic burki, czadory czy w wersji zachodniej stroje jak amiszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil79jgora
cudzolostwo w malzenstwie jest wtedy jezeli stosuje sie prezerwatywe, plaster, tabletki, spirale itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myopia
z żona tez nie mozna sie zabawic - bo jak uważano w średniowiczu - ,, kto zbyt mozna kocha żone ten staje sie cudzołoznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
Prawik moze sie zachwycic kobieta w bikini, ale nie moze zachwycac sie tylko jej fizycznoscia tzn. powinien patrzec tej kobiecie nie tylko na nogi, ale tez w oczy i sprobowac z nia jakos porozmawiac zeby ocenic jej intelekt ( o ile oczywiscie ona sobie takiej rozmowy zyczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
Prawictwo to ideal KK, ale malzenstwo jest rowniez dobrym sposobem na zycie wg KK przeciez dlaczego KK udziela slubow? W celu potepienia nowozencow? Absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modelki , hostessy , tancerki mysla ze im sie cos nalezy bo sa ladne....haha ladne i glupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
rzadko kto uprawia seks 24 h na dobe, wiec czas na modlitwe sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermo....
offerma -- poczytaj kiedy co wypisuje zyeb z pseudo ---Tym razem to znowu ja + ban x2----zastanawiam sie czy gosc jest rzeczywiscie omocno poyebany czy mysli tak jak pisze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralllinna
ale maciuś to nie jest jakiś przegraniec, to jest chłop z jajami, jak będzie trzeba to martynke zegnie w pół i przetrzepie jej sakwę, że nawet grosik w niej nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×