Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmieję się Wam w twarz :D

Prawiczki myślą, że ich target to modelki, fotomodelki, hostessy i tancerki :D

Polecane posty

Gość sinkoppa
jak prawik nie jest religijny to czemu nie idzie do burdla/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralllinna
offerma jest ateistą a boi się iść do burdla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
dajcie im spokój. Jeszcze im daleko do 40stki brakuje. Prawiczki powinni być otoczeni szacunkiem, bo dzięki niem jest w Polsce mniej HIVa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
może mu po prostu nie odpowiada estetyka burdla, czy kobiety które tam pracują. Niekoniecznie trzeba być wierzącym, żeby brzydzić się burdlem. Zresztą tak jak pisałem - wielu mężczyzn co chodziło do burdla non-stop i tak potem nie potrafiło stworzyć normalnego związku z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
ale tu jest akurat temat o prawikach a nie o dziewicach. Zresztą nie widzę też powodu żeby wyzywać błoniaste dziewice - one też przyczyniają się do zmniejszenia liczby zakażonych HIV. W Rosji i na Ukrainie praktycznie żadna powyżej 18-stki nie jest błoniasta - i niestety efekty nie są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinkoppa
tu n akafe -stare prawiki i stare błoniaste -zala sie jacy to oni sa nieszczesliwi a przeciez mozna isc do burdla , na disco gdzies wyjechac i znalezc ruchcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
Daj spokój. Widocznie mają swoje upodobania seksualne, do których disco i burdl się nie zaliczają., Trzeba to uszanować, tym bardziej że dzięki nim w POlsce jest stosunkowo mało HIVa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
Ja już dawno mam HIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinkoppa
w gazetach pisza ze w polsce jest duzo HIV i aids -tylko ogromna wieksosc o tym nie wie - bo nie uprawiaja seksu w gumce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
W Polsce zakażonych HIV jest ok. 0,1% społeczeństwa - w Rosji i na Ukrainie ok. 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
Poza tym gumka nie chroni przed HIVem na 100% - zawsze może pęknąć, zsunąć się, można kupić przekłutą w kiosku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinkoppa
ale genaralnie prze kleryklana szkole i Kk-poziom oswiaty seksualnej to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
właśńie moim zdaniem KK robi bardzo dobrą robotę propagując prawictwo i błoniastość - dzięki temu mamy mniej HIVa. Oczywiście nie tylko dzięki temu, mamy też zapewne mniej narkomanów niż Rosja i Ukraina. Ale KK na pewno ma w tym udział i dzięki propagandzie prawictwa nasze pańśtwo zaoszczędza miliony rocznie na refundacji leków na HIV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinkoppa
klery niszcza ludziom zycie seksualne i radosc z zycia -pisza o tym seksuolodzy , psycholodzy , psychiatrzy socjolodzy - bo chrzescijanstwo jest wrogiem seksu i nakazuje masochizm , cierpienie i cchce miec kontrol e totalną nad ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
Ja myślę że jednak HIV bardziej niszczy życie niż prawictwo czy błoniastość. Pół biedy że człowiek sam sobie niszczy życie, a gorsze jest to że zaraża innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
Gdyby chrześcijaństwo było wrogiem seksu to by ksiądz nie dawał ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinkoppa
wiadomo ze ludzie nie moga isc wszyscy do klasztoru -tylko pod nadzorem kleru ktory kontrolije sprawy łozkowe -maja sie rozmnazac-Kk stawia dziwictwo wyzej od małzenstwa - w mionionych wiekach o malzenstwie mowił zle a dziewictwo na piedestał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinkoppa
jest mnostwo ksiazek o tym ze chrzescijanstwo bylo i jest wrogiem seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinkoppa
jak ktos ma udane zycie seksualistyczne to ma grzech -i powinien porzucic religie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
to czemu księża dają slub w kościele przecież wiadomo że ślub prowadzi do seksu gdyby KK był wrogiem seksu to by nie było sakramentu małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
KK głosi że z seksu trzeba korzystać z umiarem - a nie 8 partnerek jak na Ukrainie czy w Rosji. Ja nie żałuję że byłem prawiczkiem aż poznałem moją żonę. Gorzej bym się czuł gdybym wcześniej zaliczył 8 lasek i czymś żone zaraził. Była takia piosenkarka Ofra Haza którą mąż zaraził HIVem i zmarła. I po co nam to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinkoppa
małzenstwo uwazano za lek przeciw niepowsciągliwosci i jedyny sposob na produukcje dzieci -ksieza od zawsze chcieli miec totalna kontrole nad wiernymi zwlaszcza nad ich zyciem seksualnym i całym zyciem-Kk rozpływał sie w zachwycie na dziewicami, męczennicami i białymi mażenstwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
No i właśnie dzięki temu Polska ma mniej HIVa niż Rosja czy Ukraina, bo w tamtych krajach brakuje tej propagandy błoniastości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinkoppa
ale jesli prawictwo powoduje frustracje a prawik nie chce isc do burdla to glupio robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
no nie robi głupio bo z burdla może przynieść HIVa. Ja byłem prawikiem do 27 roku życia, nie chodziłem do burdla a jednak się ożeniłem. Czyli można i bez burdla. Za to brałem tabletki antydepresyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deyhy
jak nie burdel to jakas mila kobieta -a nie chlipanie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
Być może nie trafili na swoją. Ja czekałem 9 lat na moją żonę aż się doczekałem. Wcześniej byłem w związku platonicznym który się rozpadł. CZasami zdarza się tzw. "piorunująca miłość" że facet widzi kobietę pierwszy raz w życiu i wie że kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
wyżalenie się na kafe może czasami pełnić role terapeutyczną tak jak np. spowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deyhy
lepsze konkrety niz chlipanie n-a przeciez sytuacje tak łatwo mozna rozwiązac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil97jgora
wcale nie jest powiedziane, że burdl jest rozwiązaniem. Jest wielu ludzi którzy mimo wizyt w burdlach nie potrafili stworzyć udanego związku. Prawiczek katolik może pójść do spowiedzi, a prawiczek ateista może się wyżalić na kafe. Moim zdaniem to dobrze że dzielą się z nami swoimi przemyśleniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×