Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARK035

CZY JEST TAKA W POZNANIU ???

Polecane posty

Gość MARK035

JAK W TEMACIE,CZY JEST TAKA W POZNANIU LUB OKOLICY CO CHCE POZNAC NORMALNEGO FAJNEGO FACETA - KOCHANKA, ALE NORMALNA!,NIE PROSTYTUTKA! I NIE Z PROBLEMAMI,SZUKAM NORMALNEJ KOCHANKI CO SIE SPOTKA CZASEM JAK BEDZIE SIE CZULA SAMOTNA, JA ZONATY 35LAT,KOCHAM SWOJA ZONE LECZ CZASEM CZUJE SIE SAMOTNY... LUB ... WIECEJ NA MAIL MARK035@WP.PL MARK ZERO TRZYDZIESCI PIEC.WP.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARK035
Jestem z Poznania i chociaż to duże miasto, to czasami czuję się zupełnie samotnie. Jak na ironię jestem żonaty i chociaż bardzo kocham swoją żonę, to dopada mnie czasami taki smutek, z którym nie potrafię sobie poradzić. Może znajdzie się osoba, najlepiej mieszkanka Poznania, z którą mógłbym o tym pogadać. wersja II poprawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigi Amorozo
DO PSYCHIATRY!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna L.
Masz depresję, idź do psychologa a nie szukasz naiwnej ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna L.
Co za perfindość, facet z problemami szuka "normalnej" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARK035
Perfindość? Dlaczego tak uważasz. Czy już na własnej skórze nie mogę sprawdzić teorii o przyciąganiu się przeciwieństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikky
poszukaj agecji na baranowie, biorę niedrogo 200 za h, będziesz mógł poopowiadać i sprawdzić teorię o przyciąganiu się przeciwieństw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kassandra _
Nie chcialabym miec takiego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARK035
Ja nie jestem złym mężem, dbam o swoją wybrankę ale nie potrafię z nią o tym rozmawiać. Nie chcę by widziała we mnie jakiegoś smutasa, jeszcze gotowa pomyśleć o rozwodzie. Jak już wspomniałem prostytutki mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×