Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

^^kinomanka^^

BOJĘ SIĘ ŻE WYPADNĄ MI WŁOSY!

Polecane posty

Od poniedziałku zacznę brać Axotret i mam pytanie do wszystkich którzy brali Axotret bądź izotek lub aknenormin, (to są te same leki tylko pod innymi nazwami) czy wypadały wam bardzo włosy? ja jestem blondynką, przez rozjaśnianie i tak mam słabe włosy a naczytałam się o tych wypadających włosach po tym leku że szok:o boję się że wyłysieje albo mi się bardzo przerzedzą! a do tego muszę brać tabletki anty i po nich też na ulotce pisze o skutkach ubocznych że też mogą włosy wypadać! ja ze zmartwienia nie śpię po nocach bo się boję o siebie o swoje zdrowie a lekarze mnie zapewniają że nie ma się co tak bać i że panikuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
niektorym wypadaja a niektorym nie. nie wiem czego oczekujesz, tego sie nie przewidzi, skutki uboczne wychodza w praniu, jak to sie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ja się tak boję... ale muszę zacząć leczenie bo nic mi nie pomaga wszystkie kuracje kończyły się nawracającym trądzikiem ale te nadchodzące pół roku będzie najgorsze chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
zadam sakramentalne pytanie: jakie badania mialas wykonane w celu diagnozy tradziku? czy to na pewno tradzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
a tak to wiesz, mozesz stosowac kosmetyki i suplementy wzmacniajace wlosy, nikt Ci jednak nie gwarantuje ze na pewno to pomoze w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam robione badania krwi, trójglicerydy, cholesterol itp oraz próby wątrobowe a dermatolog po obejrzeniu mojego trądziku zaraz stwierdziła że to trądzik o podłożu hormonalnym, jest bardzo doświadczonym lekarzem więc wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani bezczelnego kota
amialas wymaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×