Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jssskkklll

Czy mój pracodawca mógł tak zrobić?

Polecane posty

Gość jssskkklll

Witam ;) Pracuję w takim małym markecie, w sieprniu księgowa przysłała kto ile ma nadgodzin ja miałam niecałe szesnaście. Kierownik miał nam te godziny pooddawać we wrześniu.Zrobił grafik na wrzesień miałam 10 dni wolnych czyli tyle ile powinnam. Jednak się rozchorowałam ostatniego sierpnia i do dziewiątego wrzesnia byłam na chorobowym. wracając z chorobowego patrze w grafik bo został zmieniony, część osób dostała za nadgodziny dodatkowy dzień wolny,i ja też dostałam tylko wtedy kiedy byłam na chorobowym ? I teraz moje pytanie, czy miał prawo tak zrobić ,że oddał mi moje nadgodziny kiedy byłam na chorobowym ? Poszłam dzisiaj do niego się o to zapytać to nierozumiał wogóle w czym mam problem. Przecież i tak będe miała zapłacone i tak. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jssskkklll
No właśnie mi się też tak wydaje , ale albo udawał głupiego albo naprawdę nierozumiał o co mi chodzi. Już nawet nie wiem czy poruszać z nim ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jssskkklll
ktoś jeszcze ma zdanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bothe Hertha
nie miał prawa , to jakiś idiota lub oszust chorobowe to chorobowe koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś chyba się nie zrozumieliście. Te dni, kiedy byłaś na zwolnieniu lekarskim, to chorobowe i w żaden sposób nie da się ich zaliczyć jako chorobowe, a jednocześnie wolne za nadgodziny. Kto rozlicza u was czas pracy, do kogo trafiło twoje zwolnienie lekarskie? Te dni to będzie chorobowe, a wolne za nadgodziny dostaniesz w innym terminie, a jeśli skończył się okres rozliczeniowy, to ci za nie zapłacą. Chyba niepotrzebnie się martwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×