Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karmit

Wśród moich gości robi to ogromne wrażenie... co Wy na to?

Polecane posty

Gość karmit

Witam, pomyślałyście kiedyś by przy ozdobianiu stołu podczas różnego rodzaju imprez zastosować kilka elementów (przede wszystkim tanich), które spowodują, że goście powiedzą WOW? U mnie się sprawdzało jak do tej pory :) jakbyście chciały spróbować to serdecznie zapraszam! pozdrawiam serdecznie http://allegro.pl/pierscienie-obraczki-na-serwetki-6szt-rozne-kolory-i2674115451.html http://allegro.pl/obraczki-pierscienie-na-serwetki-rozne-kolory-6szt-i2674144280.html http://allegro.pl/obraczki-pierscienie-na-serwetki-rozne-kolory-6szt-i2676030171.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czym tu sie dziwic
zbedny gadzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czym tu sie dziwic
na dodatek wcale nie tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmit
Nie pisałam, że ma to kogoś dziwić. Po prostu stosując to u siebie w domu zauważyłam, że bardzo wielu osobom się podobało. Nie musi się każdemu podobać. A wręcz byłoby to dziwne. A co do ceny to już nie będę się wypowiadać. Po prostu chodząc po sklepach i szukając tego typu rzeczy natknęłam się na dużo droższe. Oczywiście każde ma swoje zdanie i swoje doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób lepsze zdjęcia jakieś
zbliżenia ,bez tych dziwacznych cieniowań nic na tych zdjęciach nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamę sobie robisz ?
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Co, nikt ci tego badziewia nie kupuje, że spamujesz na forach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
powiem ci, ze ani ja, ani moi znajomi nie powiedzieliby na widok tychze WOW ;) ani zreszta zadnych dekoracji .... ot, zbyteczne przedmioty. ale jak sie komus podoba, to niech ma i sie cieszy :) najbardziej zawzse mnie smieszy, jak ludzie maja cudowne, drogie, porcelanowe zastawy, zabytkowe sztucce, przepieknie podekorowane stoly, a jakosc jedzeania w stylu stolowka z prl'u, czyli np. kotlety i pomidorowka plus bigos przyprawiony vegeta ;) a do popicia kompot wzglednie wodka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbedny, malo ciekawy gadzet. Osobiscie wole ciekawe, ladnie udekorowane potrawy. Podoba mi sie dom i meble proste i z dobrych materialow (niestety nie mam takich poki co) i coraz bardziej nie lubie takich wlasnie zbednych gadzetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie sposób podania
jest bardzo wazny. Z tym,ze mam juz obraczki 9posrebrane czy tez platerowane, nie znam sie- takie klasyczne. awsze uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie każdy lubi takie dodatki, u mnie zawsze jest prosto, cukierniczka talerzyk z ciastem i ciastkami i kawa i herbata i tyle, przez lato lubię mieć w wazonie kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×