Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebna mala porada

alimenty kto pomoze

Polecane posty

Gość potrzebna mala porada

jestem w skomplikowanej sytuacji czy jest tu ktos kto zna sie na prawie albo ma doswiadczenie jesli chodzi o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechaniczna
Co sie dzieje? Ja prawniczka nie jestem, ale alimenty dostaje na coreczke od zdradliwego bylego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna mala porada
wiec sprawa wyglada tak mam 5 letnia coreczke ktora jest z poprzedniego zwiazku od 4 lat wychowuje ja z moim obecnym mezem niedawno zmienilam jej nazwisko na moje i meza i chcialam w sadzie zlozyc wniosek o alimenty i tewraz powiedzcie mi czy moge ojca biologicznego mojego dziecka pozbawic praw i we wniosku napisac zeby moj maz byl prawnym opiekunem czy musze zlozyc osobna sprawe po ustaleniu ojcowstwa czy jak bo jestem w tym zupelnie zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porrrrrrrrrrrradna
jak to zmieniłaś jej nazwisko? przecież dziecko ma ojca i nosi jego nazwisko, no chyba że odebrałaś mu prawa rodzicielskie i On wyrzekł się tego dziecka w innym przypadku nie jest to możliwe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna mala porada
ojciec biolog. Nie uznal dziecka w akcie urodzenia ojcie nieznany dlatego chcialam zlozyc wniosek o ustalenie i alimenty moje dziecko chodzi do szkoly i ma siostrre tylko ona nosila moje panienskie nazwisko dlatego jej zmienilam zeby nie czula sie inna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzebna mala porada
troche zawalilam sama bo moglam zrobic to wczesniej sama skomplikowalam sobie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mechaniczna
Kochana, zloz pozew o ustalenie ojcostwa, o alimenty, o zachowanie nazwiska nowego meza oraz o pozbawienie praw w jednym. Sad z poczatku prawdopodobnie ograniczy mu tylko prawa, wiec bedziesz musiala potem zalozyc osobna sprawe. Wiedz ze ciezko jest odebrac prawa ojcowskie, ale sie da. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppprrrrrrrrr
dzieki wielkie o pozbawienie praw nie bedzie problemu bo ojciec biol od trzech lat nie kontaktuje sie z dzieckiem oraz byl w areszcie chodzi o narkotyki i kilkakrotnie byl notowany takze z tym nie widze problemu tylko chodzi mi o tego prawnego opiekuna jakim bylby moj maz od razu w tym pozwie moge to uwzglednic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×